reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Asiu - a nie robiłaś zmiany podstawy do chorobowego? bo to często wydłuża pierwsza wypłatę + kontrole.

Ja z córka myłam umowę do dnia porodu z z L4 nie było problemu bo duża firma, jazda zaczęła się przy macierzyńskim urodziłam 12.09 a kasę dostałam z wyrównaniem i odsetkami UWAGA 23.12, dzwoniłam min raz w tyg....no i tak im zleciało.


A ja wypróbowałam mój odciągacz i w 10 min ściągnęłam 90ml :szok:. Przyznaje ze manualny się nie umywa do elektrycznego tylko buczy ale do przeżycia.


Ile wasze zjadały na raz na takim etapie?
 
siemanko
U nas nocka masakryczna jakaś, od godz 1 w sumie nie spałam, zresztą B też tak samo :baffled:No niestety wychodzi u niego pomału napięcie które nie pozwala zasnąć więc spina się niesamowicie. Kuźwa gdyby ten wrocław był bliżej to już bym jechała do dr. Ech

Co do karuzeli to ja tym razem kupiłam przenośną o taką Tiny Love Karuzela Podróżna 3w1 POZYTYWKA (4740212407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Nie ma regulacji głośności no ale nie jest tez nie wiadomo jak głośna. Nie chciałam takiej na stałe bo tą można i do fotelika i do wózka, fajna jest :tak:
Przy H miałam karuzele FP na pilota i z regulacją no ale mój synu nie bardzo miał chęć na grzeczne leżenie i patrzenie na nią :-p

mamoTiA może to jakiś skok rozwojowy? W każdym bądz razie mam nadzieje, ze to jednorazowy incydent. Daj znac jak tam

Asia, jak tam dzisiaj humorek??

Ech koncze śniadanie i B sie juz kręci, poprzestawiały mu się godziny i jedzenia i spania :baffled:
 
Iwo ja patrzyłam na używaną i zastanawiam się nad używaną, to w sumie kwota 80 - 100zł, po tyle stoją używane.
 
U mnie ostatnio tez nocki niezbyt udane a jeszcze dziecko w brzuchu.
Asiu a jak sie zalogujesz to masz wpisane w zakładce zasiłki to L4? Tam pisza kwote, za jaki okres i kiedy jest wypłata.
 
Gosia dokladnie tak zrobilam. I liczylam sie z opoznieniem. Ale w teori. W praktyce jak widac doluje mnie brak ciaglosci finansowej :-(

Agus dzieki. Humor powiedzmy ze moze lepszy. Mama do mnie przyjezdza dzis i juz modle sie aby mnie nie wkurzyla bo jestem jak bomba zegarowa. Aby poprawic sobie humor pojade sobie kupic kurtke za resztki kasy :-D bo marzne juz a nie usmiecha mi sie byc chorom teraz.
Od rana w garach. Zupa sie gotuje, mus juz w sloikach. Zabieram sie za sok z jablek bo juz nie moge patrzec na siatki z jablkami na podlodze. Grrr

A zeby bylo smiesznie to zasnelam po 22. Obudzila mnie taka ochota na sex, ze myslalam ze zmolestuje mojego normalnie w szoku bylam chyba cos mi sie snilo :-D reszta nocy nie byla juz taka fajna bo ciagle 3 laterki ZUS gdzies sie w snach pojawial. Czlowiek to potrafi sobie sam beret zryc!

Gochson zalogowalam sie, L4 sa wpisane, ale nie widzialam nic na temat wyplaty. Zaraz zaloguje sie jeszcze raz. Dzieki
 
Warto popatrzeć na używane;-)ją właśnie kupiłam używane nosiedlko ergonomiczne;-)womar ,tzn jest nowe ktoś nie trafił z prezentem;-) za 55zł
 
reklama
Do góry