reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Gosiu bolal bo przecie tam miednica sie rozchodzi
Miss no brzusio rosnie;)
O jakich nakladkach pisalyscie? A oslonki na piersi? Ja uzywalam roznych medeli najlepsze byly. Bo Mam wklesle brodawko i dziec na poczatku nie mogl sobie poradzic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Udało mi się nakarmić Alicje z niedobrej piersi :) nakładki mam ale póki co wole zaciskac zęby bo i tak sztuczną butle daje i nie chce wprowadzać kolejnej nowości w karmieniu.

Cyntia - Jupiiii super wieści!
 
Ja na pocżątku używałam nakładek Aventy, mogę polecić, Zośce szło dobrze z nich picie, a moje zmasakrowane brodawki jakoś się zagoiły:) Zresztą ona czasem jak źle chwyci to i tak boli, i chyba nie da się tak w 100% unikać jakiś sytuacji bolących:)

Super Iwo, że pierś nielubiana zaczyna być ok:) jakby co próbuj karmić spod pachy, mówią, że wtedy dziecko się oszukuje, że pije z tej piersi, którą lubi:)
 
Czeeeessscccc.

Melduje sie ze zyje. Ale co to za zycie. Jestem dzis zla, wsciekla, smutna i wszystko do du.py :-( nawet nie moge sie skupic aby wam odpisac po kolei.

Jutro nadrobie obiecuje.

P.s Cyntia super ze siuski Adusia czyste :-)
 
Ludzik - ja sama sobie dobralam, ale słyszałam, że u brafitierek często okazuje się, że źle dobieramy rozmiary.
Adi nieraz też krzyczy w trakcie ubierania, ale nie jakoś bardzo często. Pół na pół.
Może mamie dać jakiś prezent związany z wnuczką? Może ramka z odciskiem stopek małej i oczywiście zdjęciem? Perfumy? Szal? Torebkę? Pościel?

MamaTomeczka - nie ma czego zazdrościć. Już 6 lat temu, gdy moja kuzynka zobaczyła mój biust, to określiła go jako afrykański :D Taki troszkę długi, płaczący, hehe. A teraz.... Ale jakoś nie mam na tym punkcie kompleksów. Gorzej z tym, co jest na dole po porodzie.

Goska - mnie boli krzyż od podnoszenia małego i nachylania się.

Asia - a co się stało?

U mnie już lepiej z pęcherzem. Jakoś wzbranialam się przed nadmanganianem potasu, a to się okazuje, że to jest cudo!
 
Echhhh ;-(
Nadal nie dostalam kasy z zusu, alimentow w pazdzierniku tez nie dostalam, nie mam kurtki, mam dola, i ryczec mi sie chce dzis. Nic mi nie idzie. Staram sie zajac jakas praca ale tez jakos kulawo mi to wychodzi. Robie mus jablkowy i rycze ;-(
 
Asia - współczuję. Ci z ZUS-u nienormalni? Jesteś w ciąży i musisz mieć pieniądze na jedzenie :/
Ja dostawałam po mw 20 dniach od dostarczenia zwolnienia. Może zadzwoń do nich?
 
reklama
Asia ja tez dlugo czekalam na pierwszy przelew i pojechalam do nich. Okazalo sie, ze moje zwolnienie w systemie czekalo ponad tydzien az jakas baba kliknie akceptuj! Normalnie zarobieni są i nie miala czasu. Po mojej wizycie jakies 2-3 mialam kase.
 
Do góry