reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w wielu 38-39 lat.

Mam 39 lat i dwoje dzieci,córka ma 9 lat a syn 13. Od jakiegoś czasu myślę o trzecim dziecku. Bardzo bym chciała a zarazem bardzo się boję czy wszystko będzie dobrze.🙁Dodajcie otuchy...
witaj,ja mam dwóch chłopców w wieku 14 i 9 lat, mam 37 lat,jedno poronienie za sobą i obecnie jestem w ciąży. Tysiące razy się zastanawiałam czy to nie za późno,ale doszłam do wniosku że jak nie teraz to kiedy? Też się boję,ale mam ogromną nadzieję że wszystko będzie dobrze 😉
 
reklama
Mam 39 lat i dwoje dzieci,córka ma 9 lat a syn 13. Od jakiegoś czasu myślę o trzecim dziecku. Bardzo bym chciała a zarazem bardzo się boję czy wszystko będzie dobrze.🙁Dodajcie otuchy...
Ja też mam 39 lat i właśnie jestem w pierwszej ciąży :) Pełno kobiet rodzi w okolicach 40-tki, ludzie są dziś zdrowsi dzięki lepszemu odżywianiu, lepszej opiece medycznej, mniej alkoholu, papierosów etc, więc i ciała się wolniej starzeją. Wiadomo, że ryzyko z wiekiem trochę rośnie, ale zdrowie to nie tylko wiek a "młoda" ciąża też niczego nie gwarantuje. Jeśli czujesz się na siłach to walcz o swoje szczęście ❤️
 
witaj,ja mam dwóch chłopców w wieku 14 i 9 lat, mam 37 lat,jedno poronienie za sobą i obecnie jestem w ciąży. Tysiące razy się zastanawiałam czy to nie za późno,ale doszłam do wniosku że jak nie teraz to kiedy? Też się boję,ale mam ogromną nadzieję że wszystko będzie dobrze 😉
To prawie w takim samym wieku mamy dzieci 🙂moja córka lat 9 bardzo by chciała młodsze rodzeństwo_Oba jest wiele....a w którym jest tygodniu ciąży?
 
Ja pierwsze dziecko, urodziłam przed 30, jak miałam 35 byłam w ciąży ale ciąża obumarła. Wiele razy biję się z myślami czy jeszcze próbować, mam 38l. Po waszych wpisach myślę, że jeszcze nie jest za póżno. Ważne żeby brać jakieś witaminy przed ciążą.
 
Ja pierwsze dziecko, urodziłam przed 30, jak miałam 35 byłam w ciąży ale ciąża obumarła. Wiele razy biję się z myślami czy jeszcze próbować, mam 38l. Po waszych wpisach myślę, że jeszcze nie jest za póżno. Ważne żeby brać jakieś witaminy przed ciążą.
ja też się biłam z myślami,ale doszłam do wniosku że albo teraz albo nigdy. I mimo tego,że mam słaby przyrost hcg to mam nadzieję że wszystko ułoży się pomyślnie.
 
Ja się podniosłam na duchu jak wylądowałam na fb na grupie ciąża i macierzyństwo koło 40. Tam wiele kobiet rodzi mając 45, a czasami więcej. 40 to młode mamuśki w tej grupie ;)
 
reklama
Do góry