reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Cześć dziewczyny na coprawda chodze do technikum jestem w 3 klasie, i jestem w 7 tyg ciązy. W szkole wiedza tylko moje najblizsze kolezanki i narazie nikt, ale musze powiedziec tylko nie wiem komu. Powiedzcie mi komu wy powiedzialyscie?
 
Violett ja jestem też w 3klasie liceum. Za trzy dni mam termin. Najpierw powiedziałam mamie, ale to był już 3 miesiąc. W szkole sami się dowiedzieli bo zauważyli brzuch. Ale reakcja była normalna. A czy Twoja mama już o tym wie ? Pozdrawiam.
 
hej:)
ja powiedzialm dyrektorce bardzo mila pani byla mi bardzo pomocna.. to ona powiedzial nauczyciela mnie uczacym o moim odmiennym stanie dzieki temu nie mialm zadnych problemow odnosnie szkoly.. wiedzial tez moja klasa byli dla mnie duzym wsparcem na poczatku jak jeszcze chodzilam do szkoly:) no i oczywiscie rodzica:)
 
Tak tak rodzice oczywiscie wiedza i cala rodzinka :) Tylko w szkole nie wiedza ale mama powiedziala ze zaoszczedzi mi stresu i sama powie w szkole :)
 
reklama
Do góry