reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Mysia618 wiem że to trudne w takiej sytuacji, ale najlepiej jak bys sie nie denerwowała teraz bo to jest nie wskazane dla bobaska. Bądz dobrej myśli, że donosisz i dzidzia urodzi się zdrowiutka jak ryba :) Ja w to wierze i trzymam kciuki żebys i ty uwierzyła :)

Ale dziwne ze nie chca dac Ci nauczania indywidualnego bo powinni, a może jak bedziesz miała zaświadczenie od ginekologa że Twoja ciąza jest zagrożona to Ci dadza?? Czy już masz taki zaswiadczenie i pomimo tego nie chca Ci przyznac??

Trzymaj sie cieplucho:*


Dziękuje za słowa otuchy:))) :-):-):-);-);-);-);-)ale ja dostała zaświadczenie od ginekologa i nic z tego sobie w szkole nie robią niestety:((:)-:)-:)-(
 
Nie ma za co kochana :) Na nas zawsze możesz liczyc :*
ehhh jaka głupia szkola;/ jak bys miała skonczone 18 lat to by bylo inaczej,mogłabyś poprostu nie chodzic a tak do 18 roku zycia musisz;/
Ale napewno i tak bedzie wszytsko dobrze :*
 
hejo;)
widze ze nasze "stare " babyboomki już tu nie zaglądają;/
ale witam nowe Mamy :).
Ja w środę urodziłam przez cc , o 23:55 , 3750 g mojego Szczęścia, Adaś dostał 10pkt :).
Teraz leży sobie szczęśliwutki:).
a jak Wy się trzymacie ?
 
Hehe początki ciąży... :))
Oj ja też miałam ciekawie przez całe 9 miesięcy, czułam się okropnie:).
Za to teraz- po cc i jestem pełna sił:). Całkiem inaczej bez tych kg w brzuszku, ale mimo wszytsko nadal przy serduszku:).
Zobaczycie jak Wam szybko zleci;).
I dziękuje za gratulację:))
 
Prosze bardzo :) jest czego gratulowac :)jak masz to wstawiaj zdjecie swojego Adasia :* Ja mimo problemow z wychowawczynia chce aby dzidzia jak najszybciej rosla :) chce zeby bylo juz bardzo widac brzuszek :)
 
reklama
Do góry