reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Tak do szkoły chodziłam cała ciaze dotychczas teraz zas wymyslili mi ze mam sie uczyc sama w domku - z materialow od kolezanek i tych ktore na e-maila wysylaja mi nauczyciele ;)) I tylko na jakies zaliczenia typu sprawdzian musze pojawiac sie w szkole - oczywiscie jesli jestem w stanie . Nauczyciele zareagowali wiec na luzie - chodz to pierwszy przypadek w mojej szkole - inna dziewczyna kiedys zrezygnowala z nauki jak dowiedziala sie o Dzidziusiu . Przez caly ten okres mialam spore ulgi nawet hehe ;)) A znajomi pewnie byli zdziwieni ale to juz nie lata 90 ze by mnie besztali itd wiec oni tez sa w pozradku , nie czuje sie jakas gorsza czy cos - bo nikt nie daje mi do tego powodów . Wiec u mnie jak widac wszystko potoczylo sie jak z płatka ;) i zycze oby wam wszystkim toczylo sie tak samo .;*
 
reklama
U mnie wszystko dobrze :).
Wczoraj pojechałam na ktg i okazało się że mam regularne skurcze dochodzące do 60 , a kompletnie ich nie czułam, no i położna mnie zbadała a tu rozwarcie ledwo na jeden palec . Miał mnie jeszcze badać lekarz ale to bym musiała czekać godzinę gdzie i tak już siedziałam na IP chyba z 2. Więc zapytałam czy to konieczne , no i po prostu gdyby coś się działo mam jechać rodzić:). Skurcze zaczynają być mocniej wyczuwalne więc teraz zostaje tylko czekać :).
Ewelinka Ciebie też tu dawno nie było, dobrze że tak rozwiązałaś z tą szkołą. A jak Twoje samopoczucie ?
Miłego dnia mamuśki:)
 
No to dalej czekasz :) A na kiedy masz termin ? Ja czuje sie bardzo dobrze. Jak nigdy :) Ale nic nie mówie zeby nie zapeszyc. Dziś mam wizyte u gina. Ale strasznie mi sie nie chce isc. :*
 
No to daj znać jak po wizycie :)>
A jeden termin minął mi wczoraj :-), drugi natomiast na kwiecień. Zobaczymy kiedy mój Grubasek będzie chciał wyjść ;-),bo jak na razie to tylko skurcze skurcze i skurcze. Nic więcej się nie dzieje.
A mogłoby:dry:
 
Kochana zobaczysz jak szybko Ci to zleci. No u mnie końcówka :) , ale to czekanie jest chyba bardziej męczące niż 8 miesięcy ciąży. Bo to z każdą chwilą coraz bardziej wyczekuje się tego Malucha a tak to było wiadomo że jest jeszcze czas.
Uciekam do mojego Skarba , pomęczyć Go troszkę a pozniej pewnie spać bo dziś to całą noc nie spałam, ale już czas najwyższy żeby się do tego przyzwyczaić :D
 
No juz jestem po wizycie. Wszytsko w porzątku :) Wszystko sie unormowało i mam nadzieje ze sie tak utrzyma. Jak skoncze to opakowanie luteiny to juz ją całkiem mam odstawic. Hm ciekawe czy po odstawieniu tez bedzie dobrze. Tego sie troszke obawiam. Na kolejna wizyte mam przyjsc za 4 tygodnie, no chyba ze cos by sie działo to wcześniej. I tyle tego :*
 
Noo to super :).
Mam nadzieję że u Asieńki też już będzie tylko z górki;).
Ja dziś od rana trochę posprzątałam no i zaczęły się znowu skurcze mocniejsze;). Niedługo idę z M do lekarza po skierowanie na morfologię i jutro to załatwimy ;), musze mieć aktualne wyniki badań do porodu w wodzie;)).
 
reklama
Do góry