reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

To zależy jak mój dzieciaczek bedzie to znosił. Rodze w listopadzie wiec 3 klase skoncze napewno i pewnie wrzesien pazdziernik bede chodzila listopad daruje sobie i potem zobacze jak szybko dojde do siebie :)
 
reklama
Ja przestałam chodzić 2 tygodnie przed terminem jak już zaczęłam się gorzej czuć. Termin mam na wtorek, ale już czuję, że to może być lada moment.
 
No to trzymam kciuki :) No ja tez zamierzam chodzic jak najdluzej do szkoly zeby nie zawalic, ale jak sie bede zle czula no to nie bede ryzykowac i sobie odpuszcze... I teraz teraz troche dni przez mdlosci opuscilam. I jeszcze ostatnio barala mnie jakas choroba wiec wolalam zostac w domu i wyzdrowiec bo potem by bylo ciezko.
 
:-)Witajcie mamuśki:*
ja jestem w 2 klasie Liceum:) i mam zagrożoną ciąze poronieniem:( niestety nie chcą mi przyznać nauczania indywidualnego masakra :((
czekam na orzeczenie z ośrodka jakiegoś tam hmmm...ciekawe czy mi przyznadzą??:(
a u was jak tam samopoczucie???
pogoda okropna :(
 
Ojej to smutne co piszesz Mysia618 trzymam kciuki aby wszystko było dobrze z Twoim maleńswem :* I zeby ci przyznali indywidualne nauczanie. A myslalam juz o tym jak Ci nie przyznaja?? Bo masz juz skonczone 18 lat prawda?
 
Mysia618 bardzo współczuję. Na początku też mi mówili, że moge nie donosić ciąży. Ale musisz być dobrej myśli.:*
Violett dzięki. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych komplikacji.
 
reklama
Mysia618 wiem że to trudne w takiej sytuacji, ale najlepiej jak bys sie nie denerwowała teraz bo to jest nie wskazane dla bobaska. Bądz dobrej myśli, że donosisz i dzidzia urodzi się zdrowiutka jak ryba :) Ja w to wierze i trzymam kciuki żebys i ty uwierzyła :)

Ale dziwne ze nie chca dac Ci nauczania indywidualnego bo powinni, a może jak bedziesz miała zaświadczenie od ginekologa że Twoja ciąza jest zagrożona to Ci dadza?? Czy już masz taki zaswiadczenie i pomimo tego nie chca Ci przyznac??

Trzymaj sie cieplucho:*
 
Do góry