reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Ej kurde,właśnie.Jeśli dobrze sprawdziłam to ostatnio pisała tydzień temu!:eek: Ciekawe o co chodzi.Mam nadzieję,że nic się nie stało i niebawem się odezwie...:eek:

A no Justyna cały zestaw już zebrała ;-)
 
Hejo :)
Mam nadzieję że wszystkie jeszcze w dwupakach :-p:-p:-p
Mnie od rana dziś nosi, znowu jakaś taka pełna energii :-).
wstałam o 8, poprasowałam ubranka ADAŚKA, mniej więcej ogarnęłam rzeczy bo w pon może już będę mieszkała z M :-):-):-).
No i zaraz chyba zabiorę się wreszcie za robienie prezentacji maturalnej bo to kurde czas najwyższy:-D. Nie dość że trzeba zrobić to jeszcze się nauczy ć:-):-). Wcześniej sie śmiałam że za becikowe sobie kupię gotową :-):-). Ale jakoś dam radę zrobić ją sama :-).
A jak Wam nocki minęły?
Asieńka co do Twojego Bobaska - to jeszcze tak ostatnio o tym myślałam i u mnie lekarze też przesadzali z wszystkimi zagrożeniami ciąży jakie miałam, ale to dobrze bo mimo wcześniejszego stresu teraz mam cudownego Szkraba w brzuszku ;) więc raz jeszcze mówię żebyś się nie martwiła :)).
Miłego dnia dziewczyny :))
 
Dzień doberek ;)
Jak zwykle spałam do połódnia i właśnie kończę śniadanko :-p

Mariola nawet nie wiesz jak bardzo Ci zazdroszczę,że będziecie mieli własne gniazdko z M ^^ Nie mogę się doczekać aż ja też zamieszkam z moim Marcinem ;-)
Prezentacja maturalna.. no no,wyzwanie :-p a jaki masz temat?

Moja mama i siostra chcą dzisiaj jechać do Reala i przy okazji byśmy mogły nakupować ciuszków dla Maleństwa ale kurcze powiem Wam,ze mam jakies takie głupie uczucie żeby lepiej sie nie śpieszyć.Poczekać do tego poniedziałku jak pojedziemy do szpitala i sie dowiem co z Dzidzą...Różne pesymistyczne myśli chodzą mi pogłowie ale poprostu jestem realistką i boje się,że może niepotrzebnie mogę nakupować tych ciuszków :-(
 
Jedź na zakupy jeśli czujesz się na siłach ale nie kupuj nic dla malucha tym bardziej że w razie czego to ciocia mariola podeślę Ci ubranka :D więc się nie martw .
A prezentacja na temat"motyw anioła w literaturze i malarstwie przedstaw na wybranych przykładach"
Ciekawy bardzo ale pierwszy raz muszę zrobić cos sama opierając się tylko na mojej wiedzy :D,bo wzięłam książki współczesny których nie ma w opracowaniach :D.
 
Asiu musisz myslec optymistycznie napewno wszytsko bedzie dobrze:*
a co do prezentacji maturalnej ja tez nie mam jeszcze nic zrobione i nie mam pojecia jak sie za to zabrac
 
Ciężko będzie przejść obok tych ciuszków i powstrzymać się od kupna czegokolwiek ^^
A temat aniołków całkiem fajny aczkolwiek nie kojarzę za wiele motywów z aniołami w literaturze :-p
 
reklama
Hehe ciężko napewno ale poćwicz swoją asertwyność dla samej siebie :D:D:D.
Co do aniołów to kurdę na razie jeszczepiszę o socrealizmie i do aniołów mi daleko wrr
co za szkoła , ciężarne powinny miec jakieś większe ulgi :pP
 
Do góry