reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
no pewnie powtórz test.... i zrob go na spokojnie bo nigdy się nie dowiesz.... ja mysle ze jest duze prawdopodobienstwo ze jestes w ciązy.... chociaz kobieta ma duzo takich sytuacji gdy czuje się jak by była w ciązy ale jednak to tylko hormony !! daj znac jak cos się okaze
 
o jest i Asieńka :-D:-D.
Przed Tobą to ojj jeszcze a jeszcze di porodu ;-) ja to nawet nie pamiętam co ze mną sie działo jak byłamw tak małej ciąży, tak szybko mi zleciało:)
 
cześć dziewczynki! :) .. prosze pomozcie mi swoja wiedzą i doswiadczeniami!
otóż moj problem wyglada tak: cykl mam jak w zegarku zawsze 30 dniowy, ostatnia miesiączka przyszla puntkualnie, 27 stycznia. do zblizenia doszlo 6 lutego, tj 11 dzień cyklu, oczywiscie bez zabezpieczenia, do konca..:/ planowo okres mialam dostac wczoraj, tj 26 lutego. od jakiegos tygodnia, moze troche dluzej, mam dziwne klucie w podbrzuszu tak jakby jajniki czy ich okolice, piersi nabrzmiale, sutki ciemne, wrazliwe. pobolewa mnie dzisiaj kregoslup. boję się ze jednak doszlo do zaplodnienia, jak myslicie? test zrobilam wczoraj, quick vieu ale chyba zle go wykonalam, wydaje mi sie ze wlalam za duzo kropel moczu, bo pasek w polu C wyszedl do polowy a w polu T pokazalo się cale, jakby zamokniete różowe pole, paska brak. test wykonany byl w 31 dniu cyklu. no i wydzielina z pochwy też jest dziwna, tzn nie taka jak przed okresem, tylko mleczna i niezbyt gęsta, bezzapachowa. Proszę pomozcie i doradzcie mi....

Możliwe,że jesteś w ciązy... powtórz test za parę dni (o ile okres się nie pojawi) ;-)
daj Nam znać o wiadomości :tak:
 
No super.Jak ja przychodzę to Was już nie ma :-p Właśnie wypuściłam Marcina do domu i jestem sama to wchodzę na forum a was tu niet :-p
 
reklama
Do góry