reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

No w ogole powinny być zwolnione z obowiązku zdawania matury :-D Wtedy to dopiero by się młodych matek na świecie namnożyło:-D:-D
 
reklama
Hehe ale chyba i tak się mnoży :p. Albo może to takie moje odczucie że jak sama jestemw ciąży to i patrzę inaczej i bardziej mnie ciekawi ten temat.
Ale w moim otoczeniu to baba za babą w ciąży :-p.
Jeszcze nidługo i becikowe zmniejszą :-D:-D:-D.
Dobrze że my załapiemy się na te z niżu demograficznego :-):-)
 
No ja odkąd jestem w ciąży to wszędzie ciężarne babki widzę :-p
A becikowe to kurde chamy powinni nam zwiększyć pięciokrotnie! ;-D
 
Hehe.. marzenia :D:D:D .
Ale w sumie młode mamy powinny dostawać jeszcze jakąś dodatkową kasę czy coś , bo przecież to naprawdę spory wydatek .
Ale nie ma co na to liczyć:D
I Ty nie jedziesz do tego reala:p?
 
czesc:)
No np w niemczech to samgo 2500 dostajesz becikowego i co miesiac jeszcze jakas dodatkowa kase, dofinansowania do opiekunek i wogole amy co nie cale 100 zl rodzinnego pozaytm....
 
reklama
czy jeśli mam 17 lat, 18 kończę w lipcu, a termin mam na 20 maja, to do szpitala potrzebny mi dowód, nawet tymczasowy? czy wystarczy legitymacja szkolna?
 
Do góry