reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

natalia22 to ja wtrącę, otóż nie da się znaleźć pracy z każdym wykształceniem.... a na pewno nie od razu, mój mąż ma wyższe tj. mgr a od pół roku szuka pracy, teraz nie jest lekko...
 
reklama
ale prawda jest czasem taka ,że niektóre osoby wcale nie chcą pracować oby pomagały jak bedzie maluszek
 
ale ja powiem tak.... uwierz mi ze pracy jest w cholere !!! tylko chodzi o to ze osoby własnie z wyzszym wykształceniem nie bedą pracowały za jakies tam grosze bo sama bym nie pracowała !!
 
Matosia Ja jestem podobnego zdania jak Natalia- jak ktoś chce znaleźć pracę to ją znajdzie. Niekoniecznie zgodną z jego wykształceniem , ale np na jakiejś budowie czy jako pomoc w sklepie. Sama wiem bo ostatnio z moim M szukaliśmy pracy i jest masa ofert , fakt że może nie najlepiej brzmiących ale zawsze można jakieś grosze zarobić.
U nas dziś wariatkowo :-)
Mój M zrobił mi pyszne śniadanko , płatki z jakimiś tam dodatkami, na środku serduszko z malin , tyle że po spróbowaniu okazało się że mleko było stare i to bardzo:-D:-D:-D.
Nawet nie mogłam tego połknąć a Facet tak się starał :-):-):-).
A co do mojej Mamy to załatwiła że z Maluszkiem pójdziemy mieszkać do babci. Dlatego chcemy sami z M coś sobie znaleźć żeby nie było tak ze jak w jednym miejscu dziecko będzie problemem to odrzucą nas w drugie. A dlatego mamy się wyprowadzić bo młodszej siostrze będzie to przeszkadzało:no::no::no::no:
 
A ja nie :-p
Gdyby była możlwiość to bym pracowała , czy to nawet jako jakaś sprzątaczka czy opiekunka do dziecka. Jeśli chodzi o to żeby zarabiać to można coś znaleźć . Fakt że teraz nie ma najlepszych czasów ale jeśli jest praca to trzeba się łapać tego co jest - później wybrzydzać ;-)
 
to prawda !! jest pracy od cholery :) tylko ze nie kazdy chce isc pracowac za grosze !! hehe Mariolka Ty to miałas przygode z tym mlekiem a mąz się tak starał :D hehe ja się dzisiaj dziwnie czuje rano byłam oddac krew do badania i taka jakas osłabiona jestem.
 
heh dziewczyny jestem i zaraz ide bo chyba jednak bede przyspieszac porod dzisiaj wiecie....bo juz nie moge wytrzymac;p
no a jesli chodzi o prace to jest tylko trzeba sie troche poytac... fakt jak sie ma znajomosci to jest latwije....ale moj pracowal jeszce kilka dni w ubojni i mowi ze tam zapierdziel gorszy niz na tej kostce...no a ta kastka to tez przeciez jak mu sie chcialo pracowac to 4 tys. wyciagal no przeciez mozna by troche odkladac jak ocs na czas gdy skonczy sie sezon a nawet jak cos to moi rodzice by juz wtedy pewnie pomogli mu prace znalesc...(teraz moja mama mowila mu gdzie moze isc gdzie ejst praca) a pozatym moj ojciec chce firme otwierac i wtedy napewno wzial by go do pomocy i juz by nie bylo zmartwien
 
No to zycze kochana powodzenia by Twojemu się poszczesciło i zeby znalazl prace :) Tylko nie przesadz z tym wywołaniem porodu !! hehe
 
reklama
Hehe a tu ciągle o tym samym - jak wywołać na przeróżne sposoby poród:-D:-D:-D.
Mi na razie przeszło , zohbaczymy na jak długo :tak::tak:.
maturzystki robi któraś z Was może prezentację maturalną dotyczącą aniołów i chciałaby się podzielić zgromadzonym materiałem? :-):-):-)
 
Do góry