reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

o matko !!! nie no to nie mozliwe :D hehe no chyba ze masz takiego wielkoluda w brzucholu ale to by był znowu jakis tam rekord :D
 
reklama
nie wiem czy on nie chce czy rzeczywiste nie możne znaleźć pracy heh chyba nie ma pracy dla osób z jego wykształceniem...;p hehe ale jakby pracowal to by wiele problemow rozwiazalo i moja mam by pozwolila zeby przychodzil do mnie i wogole....
 
ojj.. uwierz ze da się znalesc prace z jakim kolwiek wykształceniem oczywiscie nie za mega pieniązki ale za jakies napewno ! posprostu wiecej chęci !! mamie tez bedzie lepiej jak znajdzie a moze wkoncu znajdzie !! Moja niunia wogole nie spiąca a juz która godzina jest !! normalnie chocby kawe wypiła hehe ;D ja juz padam
 
heh ja jestem ego samego zdania.. zwlaszcza ze wczesniej pracowl na kostce i zna sie na tym a tam no ladnie pieniadzory zarabial....
a co ona pewnie spi popoludniu?
 
no ostatnio łazi mi tak spac pozno bede musiała się nia zając zeby mniej spała popołudniu a szybciej szła spac wieczorem :) dziewczynki ja spadam spac :) dobranoc
 
reklama
aida 29 ja bym twojego faceta musiała sobie ,,wypożyczyć,, to by chodził jak zegareczek he he
 
Do góry