reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Ja pierdziele...co za kraj!Jak można do szpitala się rejestrować?!Mam czekać do poniedziałku żeby przyjechać tam w godz 9-13 z nadzieją,że będzie dla mnie miejsce i mnie łaskawie przyjmą...:eek::eek::eek:
Nie rozumiem...Zawsze sądziłam,że szpital to miejsce,do którego mogę przyjechać o każdej oprze dnia i nocy i powinni mnie przyjąć i nie ma mowy o czymś takim żeby mi nie chcieli pomóc i kazali czekać aż im się zachce zainteresować stanem zdowia pacjenta!!:angry: Nie wiedzą co dziecku jest i co gdyby to było coś tak bardzo poważnego? Co jeśli życie dziecka byłoby zagrożone i liczyły sie teraz każde godziny?!:angry::angry:Co za idiotyzm!!!!
 
reklama
wez wogole to jest smieszne....:wściekła/y: ***** przeciez to nejest jakis twoj wymysl czy cos.....jajku to jzu po tym ze twoj ginekolodg nie rozpoznal tego wczesniej tylko zobaczyl po tym jak inny lekarz to zdiagnowzowal widac ze sluzba zdrowia jest....:wściekła/y: aj chyba zaraz oszaleje zze zlosci normalnie... tylko im kasy wiecznei barkuje...;/ moze sa jacys lekarze ktorym naprawde zalezy na zdrowiu pacjenta ale w porownaniu do tej badny zachlanciow lecacych tylo by im jak najwiecej kasy dawac jest mala czastka..;/ to co ***** mialas dac lapowke chyba zeby cie jaknajszybciej przyjeli...;/
 
No bez kitu może gdybym im kase dała to może by mnie przyjeli :/ Zapisywanie się do szpitala...przecież to jest paranoja!:crazy::crazy:
 
naprawde dziewczyny jestem w szokui to co się dzieje ! mam nadzieje Asiu ze wszystko dobrze się ułozy.... tylko własnie zastanawiam się ze twój ginekolog tego nie wykrył juz wczesniej :/ daj znac kochana co i jak bo mysle cały czas o tym!!
 
Lekarz nie wykrył tego wcześniej bo dziecko cały czas było ułożone kęgosłupem do góry i nie było tego ponąć wcześniej widać.
Teraz musze czekać do poniedziałku w nerwach...chyba umrę przez ten weekend!
Boje się operacji,nigdy w życiu nie byłam w szpitalu nawet jeden dzień.Ale oczywiście to się nie liczy,byleby z dzieckiem było ok.Gorzej jak okarze się to coś jeszcze gorszego,że np dziecko po urodzeniu może przez całe życie z jakąs wadą żyć.Albo co najgorsze...w ogóle nie przeżyć... :sad: :sad:
 
nie martw sie kochana mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...postaraj sie jakos o tym zpomniec zeby dzidzia sie nei denerwowala....
 
Jestem dzisiaj totalnym kłębkiem nerwów.Jakby wszystkiego było mało to mój Marcin wyłaśnie wylądował w szpitalu.Był w pracy i się nagle źle poczuł i zabrali go karetką...Dżizas...co za dzień?!:-(
 
No masakra tak chyba będzie najlepiej aczkolwiek nie wiem czy łatwo uda mi się zasnąć...Mogłabym teraz iść i coś rozpier***** dla rozładowania emocji:confused2::confused2::confused2:
 
reklama
no nie dziwie ci sie ale moze tak zrobb lepeij chociaz sie poloz przy zgaszonym swietle moze ci sie lepeij zrobi
 
Do góry