reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

W gruncie rzeczy to wszystko zalezy od szkoły i dyrektora akurat u mnie w szkole było tak ze dyrekor zapewnił bardzo dobre warunki uczennicy aby skonczyła szkołe czy podeszła do matury ;)
 
reklama
Czesc Dziewczyny :) nie było mnie bo wczoraj poszłam do denstysty usunąc zęba masakra juz więcej w ciązy tego nie zrobie !!! dzisiaj rano to z tego wszystkiego mialam zawroty głowy i okropny ból brzucha :( Dobrze ze męzus wzioł sobie urlop to opiekuje się dzieckiem bo ja nie jestem w stanie wstac z łózka a jutro mam gina :( teraz ide się połozyc znowu spac bo taka nie przytomna jestem. Oliwka z tatusiem na spacerku to ja mam wolne :) pozdrawiam Was
 
Witam..:p heh powiem tak skonczylo sie tylko na skurczach ktore ustapily po 2 h...;p czyli czekamy az sie samo wybierze...;p
a cos was tu strasznei nei ma...co sie z wami dzieje na porodowki juz pojechalyscie...;p
 
hehe no jakos mało nas tu jest :p ja jeszcze mam czas co do porodówki ;) hehe ale Mariolka lub dziewczyny co były na terminie moze juz rodzą hehe
 
jaaa ale fajnie by bylo...;p no ale smialabym sie bo mariola nizej a wczesniej urodzila no ale czami tak jest..;p jutro zaczyna mi sie 40 tc.;p
 
Hej dziewczyny...

Mam złe wieści...:-(
Przedczoraj cały wieczór spędziłam w szpitalu.Pojechałam tam bo od rana wymiotowałam i wszystko co wzięłam do ust,nawet łyk wody,powodował wymioty.Byłam kompletnie zmarnowana,odwodniona i wygłodzona bo wyrzuciłam z siebie wszelkie zapasy czegokolwiek.Dlatego pojechałyśmy z mama do szpitala i tam zrobili mi jakies tam badania i usg przy okazji.I lekarz ginekolog wykrył coś czego się w ogole nie spodziewialiśmy...podejrzenie jakiejś przepuchliny u dziecka!Zlecił dalszą diagnostykę w innym szpitalu(bardziej specjalistycznym).Byłam dziś u mojego lekarza prowadzącego ciąże po skierowanie do tamtego szpitala i on potwierdził,że widzi jakąś nieprawidłowość.Ponąć coś w brzuszku się nie zawiązało,nie zrosło a powinno to się zrosinąc do 14 tyg.Powiedział,że widzi jakieś wnętrzności dziecka na zewnątrz a powinno byś już wszystko zrośnięte :eek::eek::eek:
No i jutro jadę do Gdańska do tego szpitala i zobaczymy co oni zdiagnozują...
Ehh...Jeśli to rzeczywiście będzie to co mój lekarz podejrzewa to czeka mnie(nas) operacja...:-( Kurcze,dziewczyny,boje się,że mogę stracić Maleństwo!:-:)-(Bardzo się boję...
 
Ostatnia edycja:
Asiu kochana trzymam kciuki by wszystko poszło ok.. ja nie moge strasznie się Tobą zmartwiłam :( mam nadzieje ze wszystko dobrze się ułozy !! daj znac jak wrócisz !!!!!!!!!! jestem z Tobą !
 
aisu tez jestem z toba.... jejku tylko dlaczego ten towj lekarz zobaczyl to dopiero po twoim pobycie w szpitalu:wściekła/y: tacy teraz ci lekarze...:wściekła/y:mam nadziej ze to bedzie falszywy alarm....ze moze cos im sie w tym aparacie popieprzylo....z tego co mowili ostatnio w wiadomosciach to ponad polowa zle dziela....napisz w miare jak bedziesz wiedzial juz co tam sie dzieje....trzymam kciuki zeby to byl tylko wadliwy sprzet....
 
reklama
nie przejmuj sie na zapas operacja... pojedz jutro wszystkiego sie dowiesz....ja wiem ze to mi latwo powiedziec... ale wiem jedeno ze dziecko mimo wszystko czuje to co ty...
.z tego co wiem to te operacje koncza sie powodzeniem....jezeli ta klinika ma dobrych lekarzy to napewnoa nie dadza wam zroic krzywdy...
 
Do góry