reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczynki, nie nadrobiłam, przepraszam. U mnie dzieci chore i ja też, normalnie Matrix 2. Później się odezwę, ściskam Was wszystkie mocno.
 
reklama
cześć ,
dotoczyłam się do kompa .... dzisiaj się trzeba przegłodzić

Gratuluje parija ,karola i malami !!!! Zachodziły parami , a teraz trójkami ! Czyli tendencja wzrostowa jest.
Anulka16 , no wreszcie cię widzę!
Kłaczek , trzymasz się ???
As , no pisałam Ci przecież że to dziewczynka będzie :-)
 
cześć ,
dotoczyłam się do kompa .... dzisiaj się trzeba przegłodzić

Gratuluje parija ,karola i malami !!!! Zachodziły parami , a teraz trójkami ! Czyli tendencja wzrostowa jest.
Anulka16 , no wreszcie cię widzę!
Kłaczek , trzymasz się ???
As , no pisałam Ci przecież że to dziewczynka będzie :-)
Kochana uwierzę jak zobaczę na własne oczy :-D:-D:-D
U nas w rodzinie od strony męża tendencja na chłopców.
Na 13 wnuczków teściowa ma 2 wnuczki ,w tym nasza Klaudia ;-):-):-)
Darek miał 4 braci :-D:-D:-D
Dziewczynka w takiej sytuacji mało prawdopodobna .;-):-D:-D:-D
 
Hej kobietki
karola1388 i czarna 76 i prija0 jeszcze nic nie wiadomo ale trzymajcie kciuki z testem poczekam jeszcze kilka dni bo robiłam w wigilie to z tydzien poczekam bo tak robic dzien po dniu to bez sensu
najlepiej jakbym bete zrobiła ale nie ma mnie w domku a tu u rodzinki to cały czas gdzies w drodze to nawet nie ma jak,ale spac po nocach nie moge,pobolewa mnie brzuch i narazie nic wiecej ,,poczekamy zobaczymy ,ale siedze jak na szpilkach
pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-):-):-)
 
karola1388 gratulację :*

Kochane pomóżcie mi, wczoraj jedna z moich dobrych przyjaciółek nie wytrzymała bo napisała do niej koleżanka mojego eks.. co się ze mną dzieje, że zniknęłam a moja przyjaciółka jej napisała, że straciłam dziecko i żeby już zamknęła dziub i zajęła się swoim życiem :-( pewnie trafi to do mojego eks, myślicie, że powinnam mu napisać chociaż sms-a, żeby nie wyglądało to tak, że się on dowie od 3 osób :-( i powie, że wszystkim gadam o tym, i się pewnie ciesze tym że nie ma już dziecka ;-((((
 
Czarna, przeciez sie puszczac nie bede!:-D Powiem tak: mam juz tego pasozyta dosc. Scislej rzecz ujmujac jestem zmeczona ciaglym bolem, niesprawnoscia, waga, niedospaniem wynikajacym z bolu i latania do kibelka, doszly teraz duze obrzeki rak i nog, ktore irytuja i tez dokuczaja. Wiem, ze trzeba jeszcze troche wytrzymac i wytrzymama, ale z mojego punktu widzenia moglabym rodzic juz dzis. Zakladamy ze minimum do Nowego Roku trzeba wytrzymac i mam nadzieje ze sie mlodzian nie bedzie pchal wczesniej. Na donoszenie stricte do terminu juz nie licze bo za duzo jest objawow zapowidajacych "godzine P".
 
Hej kobietki
karola1388 i czarna 76 i prija0 jeszcze nic nie wiadomo ale trzymajcie kciuki z testem poczekam jeszcze kilka dni bo robiłam w wigilie to z tydzien poczekam bo tak robic dzien po dniu to bez sensu
najlepiej jakbym bete zrobiła ale nie ma mnie w domku a tu u rodzinki to cały czas gdzies w drodze to nawet nie ma jak,ale spac po nocach nie moge,pobolewa mnie brzuch i narazie nic wiecej ,,poczekamy zobaczymy ,ale siedze jak na szpilkach
pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-):-):-)
Jeśli była słaba kreska to od wigilii powinna już być bardzo wodoczna.
Beta HCG bardzo szybko rośnie i testy w większej ilości już ją ładnie wykrywają .
Trzymam kciuki .

karola1388 gratulację :*

Kochane pomóżcie mi, wczoraj jedna z moich dobrych przyjaciółek nie wytrzymała bo napisała do niej koleżanka mojego eks.. co się ze mną dzieje, że zniknęłam a moja przyjaciółka jej napisała, że straciłam dziecko i żeby już zamknęła dziub i zajęła się swoim życiem :-( pewnie trafi to do mojego eks, myślicie, że powinnam mu napisać chociaż sms-a, żeby nie wyglądało to tak, że się on dowie od 3 osób :-( i powie, że wszystkim gadam o tym, i się pewnie ciesze tym że nie ma już dziecka ;-((((
Po prostu daj na luz.
Skoro go dziecko nie obchodzi to i nie powinno go obchodzić z kim i na jaki temat rozmawiasz.
Jak się zapyta to mu powiedz .
Przecież to nie Twój problem.
Ty go nie chciałeś ...
Ja bym tak zrobiła .
Absolutnie nie jesteś w obowiązku do informowania go o tym co Ci się stało.
To Twój ból,twoja żałoba .
Przecież jego dziecko nie obchodziło ,nie chciał go ,to nie powinien się interesować .

Czarna, przeciez sie puszczac nie bede!:-D Powiem tak: mam juz tego pasozyta dosc. Scislej rzecz ujmujac jestem zmeczona ciaglym bolem, niesprawnoscia, waga, niedospaniem wynikajacym z bolu i latania do kibelka, doszly teraz duze obrzeki rak i nog, ktore irytuja i tez dokuczaja. Wiem, ze trzeba jeszcze troche wytrzymac i wytrzymama, ale z mojego punktu widzenia moglabym rodzic juz dzis. Zakladamy ze minimum do Nowego Roku trzeba wytrzymac i mam nadzieje ze sie mlodzian nie bedzie pchal wczesniej. Na donoszenie stricte do terminu juz nie licze bo za duzo jest objawow zapowidajacych "godzine P".
Pasożyt szykuje się powoli do ewakuacji ,ale jeszcze troszkę poczeka ;-):-):-)
 
reklama
karola1388,Malami123, prija0 gratuluję Kochane II kresek! i życzę nudnych bardzo pozostałych miesięcy!
dzuuulija tak jak As napisała, olej go, skoro się nie obchodziło go dzieciątko, to po co masz go informować...nie wart jest...
Anulka jak miło Cię tu widzieć! a z dietą to nie przesadzaj, święta po to są żeby się objeść;)

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku, wszystkie Aniołkowe Mamusie ściskam i zapalam światełko dla Aniołków(*)(*)(*), trzymam kciuki za wszystkie zafasolkowane a pozostałym życzę szybkiego zaciążenia!!! uciekam bo mała się budzi i pewno cyc pójdzie w ruch hehe
buziam
 
Do góry