reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As76 no nie wiem właśnie co mam zrobić może to jeszcze za wcześnie do drugiego testu ........narazie po zabiegu czekałam raczej na @ bo mineło dopiero 27 dni,przed zabiegiem @ była co 28-29 dni...wiec jeszcze czekam bo może wszystko się poprzestawiało

dzuuulija zrób tak jak radzi As76 przecież do tej pory dziecko go nie obchodziło i teraz niech się nie wtrąca!!!!
 
reklama
Karola1388: gratuluje :-)
Powiedzcie mi czy jest jakiś domowy sposób na kaszel dla kobiet w ciąży? Męczy mnie i ciągle przez to napinam brzuch. Nie chcę, żeby dzidziusiowi coś się stało :-(
 
Karola1388: gratuluje :-)
Powiedzcie mi czy jest jakiś domowy sposób na kaszel dla kobiet w ciąży? Męczy mnie i ciągle przez to napinam brzuch. Nie chcę, żeby dzidziusiowi coś się stało :-(
syrop dla kobiet w ciąży *spam* .
Można też stodal,Drosetux ,lipomal
a tak z domowych to polecam czosnek ,czosnek,czosnek i miód do jedzenia łyżeczka
mi bardzo pomagało ;-):-):-)
 
prija0 rada na kaszel ...mleko z miodem :-):-):-) mi pomaga
Jeśli gorąco mleko z miodem to raczej efekt placebo.;-)
Miód w 40* C traci swoje walory lecznicze i staje się tylko słodzikiem.
;-);-)
Miód ,żeby naprawdę działał to należy jeść na surowo .
Najlepiej łyżeczką lub na kanapki.
 
Dziękuje Kochane za porady. Wykorzystam. U mnie wszyscy w domu chorzy nawet koty :szok: Już drugi tydzień trzyma. Nie mogę wziąć antybiotyków, więc się męczę tak długo. Malami: ciekawa jestem jak Ci wyjdzie ten drugi test ;-)
 
Witam się po świętach
Malami - trzymam kciuki za testowanie.
Pirija- za ciebie też trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&

wczoraj wróciliśmy od teściów i się wdrażam w tryb poświąteczny , dzisiaj jeszcze dojadamy schabowe z ziemniaczkami ,a na Sylwestra robię pizzę na dwóch blachach , i pierś z kurczaka z serem i ananasem i zabieram to do szwagierki bo tam balujemy w tym roku.
 
kochane poszłam jeden dzień wcześniej do lekarza,bo koleżanka dzisiaj poprosiła,żebym z nią dzisiaj poszła iiiiii....jest serduszko,tak pięknie biło,słyszałam je!!!!!!!!!!!!!moja asolka rośnie i oby to życie tętniło w niej do końca 40 tyg.:)))))))))))))))))))))))jestem taka szczęśliwa.....
gratuluję wszystkim nowym fasolinkom i mocno trzymam kciuki:)))
dziękuję kochane za wsparcie:)
 
reklama
kochane poszłam jeden dzień wcześniej do lekarza,bo koleżanka dzisiaj poprosiła,żebym z nią dzisiaj poszła iiiiii....jest serduszko,tak pięknie biło,słyszałam je!!!!!!!!!!!!!moja asolka rośnie i oby to życie tętniło w niej do końca 40 tyg.:)))))))))))))))))))))))jestem taka szczęśliwa.....
gratuluję wszystkim nowym fasolinkom i mocno trzymam kciuki:)))
dziękuję kochane za wsparcie:)
Ależ cudne wiadomości ...:-D:-D:-D:-D
Czy ja dobrze pamiętam ,że Ty miałaś tak samo jak ja cykle bezowulacyjne :confused::sorry2::sorry2:
 
Do góry