reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć

Gloria ty się nie depresjuj :) tylko do dzieła :)

Jasne jasne łatwo powiedzieć jak ma sie faceta kierowce co rzadko bywa w domu, niełatwo będzie trafić hihi, z hiszpanii czy niemiec go nie ściągnę, moje jajo wyłazi wtedy kiedy jego nie ma,ale w najgorszym wypadku zostaje mi sąsiad:-p
wyszłam z założenia że jak ma się stać to się stanie, nie nastawiam się i staram o tym nie myśleć, prędzej czy później się zdarzy( aby nie za późno bo juz latka są)
tymczasaem spadam robic twarożek bo mi trochę zsiadłego ze wsi zostało
Agata - podobno ( oczywiście myślę że to przesąd)jak dziewczyna ma duże mdłości i wymioty to znaczy na dziewczynkę:-)
 
reklama
Kasia - głowa do góry!!!Następnym razem na pewno będzie 0 błędów!!:-)

moniag - to fajnie dzień spędziłaś!:-) Ja mam zwolnienie do 11 września, ale nie chcę jeszcze wracać do pracy!:-(Ja też powinnam się za jakieś badania wreszcie wziąć, ale jakoś nie mam na to siły:-(

angelka - na pewno nadejdzie TEN czas:-)

My już nagraliśmy kilka scen, coś tam się z tego wymyśli!!!:-) Idę jakąś kolacje zrobić!
 
cześć

Gloria ty się nie depresjuj :) tylko do dzieła :)

Jasne jasne łatwo powiedzieć jak ma sie faceta kierowce co rzadko bywa w domu, niełatwo będzie trafić hihi, z hiszpanii czy niemiec go nie ściągnę, moje jajo wyłazi wtedy kiedy jego nie ma,ale w najgorszym wypadku zostaje mi sąsiad:-p
no to faktycznie nie fajnie, ale często wyjeżdża w takie dalekie trasy?

Agata - podobno ( oczywiście myślę że to przesąd)jak dziewczyna ma duże mdłości i wymioty to znaczy na dziewczynkę:-)
no jasne, ze dziewuszka będzie, bo nawet tętno ma jak przy dziewuszce :) Tak przynajmniej obstawiam :)
 
Ilonka- w wekendy jest zazwyczaj w domu, czasem wpadnie na tygodniu na noc albo na obiad więc tak to wygląda, ostatnio go ściągnęłam z okolicy na 2 godz bo mi wyszedł pozytywny test owu, ale nie wyszło, może za bardzo chciałam, albo był cykl bez owu bo test pokazuje tylko podwyższone stężenie lh , pozyjemy zobaczymy...
 
Witam. Wlasnie sie dowiedzialam ze wczoraj poronilam. Chciala sie dowiedziec czy orientujecie sie jakie sa objawy przy poronieniu 2-3 tyg ciazy?? Ja mialam lekkie krwawienie i bolal mnie brzuch na dole w sumie boli caly czas tylko mniej.
Dzwonilam do lekarza to powiedzial ze prawdopodobnie poronilam ale on nie jest w stanie tego sprawdzic bo juz jest po wszystkim bo to byla bardzo wczesna ciaza i ze samo sie oczysci no chyba ze bede jeszcze plamila albo co to mam przyjsc. jakie jest wasze zdanie? prosze pomozcie:-(
przez telefon???
kochana jest tyle przyczyn przez ktore moglas krwawic tym bardziej ze ty sama nie sadzilas ze mozesz byc w ciazy :sorry::sorry::sorry:
powiedz mi tak na chlopski rozum W JAKI SPOSÓB MOŻNA STWIERDZIC PORONIENIE PRZEZ TELEFON JESLI NIE WIADOMO NAWET CZY JEST SIE W CIAŻY???
kochana trzymam kciukasy za ciebie, idz jutro do lekarza wszystko ci powie :tak::tak::tak:
a jak nie to powiedz ze my sie tam wybierzemy i bedzie mial nas wszystkie z bb na glowie :tak::tak::tak:
Jestem i już czytam co u Was bo u mnie duuuużo:-)
Maluch nadgonił pięknie i już jest taki jak w 8 tc powinien być tzn duży:-D serduszko bije 150 uderzeń na minutę i jest to najpiękniejszy dźwięk jaki w życiu słyszałam. Mój gin jest cudowny i siedzieliśmy u niego godzinę choć na pacjentkę ma 20 min -kolejka za nami jak szok. L4 sam mi dał na 20 dni bo zwiększył dawkę duphastonuz powodu tych ból brzucha. Mam pić colę :eek: na nudności oczywiście w niedużych ilościach bo ona neutralizuje kwasy i toksyny w żołądku a nogi do góry działają po ok 27 tc:-) i gadaliśmy o milionie rzeczy i o tym żeby nie czytać netu bo do niego w 25 tc przyszła babka o 3 w nocy do szpitala bo uwaga -zrobiła kupę w nocy a zawsze robi w dzień i może to serce nie bije i dzidziuś leży na jelitach bo ona tak przeczytała w necie:eek::eek::eek::eek::-):-):-) z tych emocji i ja i On o zdjęciu zapomnieliśmy:wściekła/y:
Jakbyście mniej napisały byłoby szybciej z odpowiedzią a tak -preczytać odpisać i zupę po drodze robić trzeba;-)
PS zapytałam go o to zachodzenie i półroczną przerwę -powiedział ze ostatnie wyniki badań potwierdziły że przy wczesnej utracie -do 12 tc nie należy czekać bo po pół roku udowodniono że kobiety mają problem z zajściem i wpadają w deprechę -są problemy z zagnieżdżeniem -najnowsze wyniki badań.

MAM ZAKAZ SIEDZENIA PRZY KOMPIE BO W CIĄŻY JEST NIEWSKAZANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZEBA TROCHĘ OSZUKIWAĆ:)
superasne wiesci kochaniutka :tak::tak::tak::tak:
dajesz nam nadzieję :tak::tak::tak::tak:

a mozesz podac mi gdzie to wycztałaś??
Agata, ale posta skrobnęłaś. Ja to raczej posty pisze krótkie, bo chce napisać z reguły dużo, szybko myślę, ale jak piszę to potem zapominam co miałam i komu napisać :tak::-D
A z tym zachodzeniem po poronieniu szybko to jeszcze trzeba mieć owulkę, bo ja przez 2 cykle nie miałam, dopiero w zeszłym miesiącu się pojawiła:-). Ale teraz już mogę działać tylko chyba się najpierw przeprowadzę i wtedy będę bardziej wyluzowana :-)

A przy kompie w ciąży można siedzieć do 4 h dziennie
a jak poznac czy ma sie owulke czy nie ??
ja jestem w tych tematach zielona
Mam dziś doła. Potężnego. Wszystko widzę w czarnych barwach. Wszystko.

I nawet łopata od Oli nie jest w stanie mi pomóc...
kochaniutka, jak chcesz to ja ci taka bardziej szczegołowa pozycze i w taki optymistycznym kolorze ... różowym ????
usmiech prosze:-D:-D:-D:-D:-D
To prawda. Nie zabezpieczamy się. Po prostu M wyskakuje. A wiadomo, że taka antykoncepcja to żadna antykoncepcja. No ale póki co nam się udaje...

A kiedy koleżankę ostatnio widziałaś? :-)
przez takie cos to m sie nerwicy nabawi :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
my bez niczego bez gumek bez tablet doslownie bez niczego, bez zadnego wyskakiwania ni kalendarzykow i przez 2 lata jak sie kochalismy nie zaszlam w ciaze :no::no::no::no:
czasem az sie balam ze jestem nieploda
a moja kuzynka stosowała roznego rodzaju prezewatywy, i damskie i meskie i tabletki i plastry i wszystko a teraz ma 2,5 letniego synka :tak::tak::tak::tak:
just a może ten sen to przepowiednia dla Ciebie:sorry::sorry::sorry: Może cos CI się w brzuszku szykuje:tak::tak:
ja w sny wierze ale bradzo czesto zdarzaja sie na odwrot :tak::tak::tak::tak:
a w innych kulturach kolor czarny jest uznawany za kolor szczescia (kiedys suknie slubne byly czarne) a bialy za zalobe
WITAM
Właśnie z działeczki wróciłam, grzybków nazbierałam, poopalałam się (która pisała,że u niej plucha??!!??), pogrillowałam z mężem. Tak trochę mi dziwnie, bo wczoraj 01 września, dziś szkoła, a ja na zwolnieniu (3 miesiące), a jestem nauczycielką. Niby się cieszę,że odpocznę, nie będę nikomu się tłumaczyć z poronienia, ale trochę się nudzę, chyba zacznę seriale oglądać.Mam cichą nadzieję,że przez te 3 miesiące zajdę w ciążę...Apropos- odebrałam dziś wyniki- progesteron, glukozę i morfologia. Martwiłam się o progesteron, bo nie mam od poronienia napięciach w piersiach , no i w ogóle to ważny hormon...okazało się niepotrzebnie bo w 19dc wynosił 14,66, czyli ok, cukier też w porząku, zaś morfologia nie za specjalna trochę krinek czerwonych przymało-efekty krwawieniapo poronieniu, pierwsza@, b. obfita, ale już łykam witaminki,żelazo, omega3. Zróbcie sobie i wy dziewczynki morfologię,bo po poronieniu, to różnie bywa, a finansowo to grosze.
Zmykam do solarium, bo w niedzielę mam weselę i chcę ładnie wyglądać,chciałabym was zobaczyć, tzn jakieś fotki, jak to zrobić może n anaszej klasie?
wyslij mi swoj adres na nk na priw

hej królewny
wiadomości dobrych u mnie - brak:-:)-:)-:)-:)-(
wstyd złość rozgoryczenie niemoc-to moje emocje na dziś
wynik testu-3 błędy
nie mam siły
kolejny egzamin 15 września


przepraszam ale nie widzę monitora bo łzy mi zasłaniają postaram się jutro zajrzeć do Was
pozdrawiam kochane
kochaniutka nie przejmuj sie dzis trzy bledy bo to drugi zadna znaczaca data a 15 bedzie zero bo to dzien po rocznicyurodzenia mojego synka:tak::tak::tak::tak:
bedzie dobrze

pozyczyc ci lopatkę???:-D:-D
cześć

Gloria ty się nie depresjuj :) tylko do dzieła :)

Jasne jasne łatwo powiedzieć jak ma sie faceta kierowce co rzadko bywa w domu, niełatwo będzie trafić hihi, z hiszpanii czy niemiec go nie ściągnę, moje jajo wyłazi wtedy kiedy jego nie ma,ale w najgorszym wypadku zostaje mi sąsiad:-p
wyszłam z założenia że jak ma się stać to się stanie, nie nastawiam się i staram o tym nie myśleć, prędzej czy później się zdarzy( aby nie za późno bo juz latka są)
tymczasaem spadam robic twarożek bo mi trochę zsiadłego ze wsi zostało
Agata - podobno ( oczywiście myślę że to przesąd)jak dziewczyna ma duże mdłości i wymioty to znaczy na dziewczynkę:-)
witaj w klubie ja tez słomiana wdowa :no::no::no::no:
niestety tez mysle ze ze staraniami moze byc ciezko, dlatego nie wiem czy wytrzymam te 2 cykle, maz przyjezdza tylko na weekend co 2-3 tyg wiec wtrafic baaaaardzo ciezko
 
reklama
Do góry