reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochane ciezarówki jak męczą Was mdłosci.
Polecam:
Rano; zjesci cos lekiego nie wstajac z łózka i po posiłku pozostac w nim około 30min.Jezeli nie ma kto rano podac Wam posiłku to przygotujcie sobie wieczorem np.krakersy i banana do popicia soczek.
W ciągu dnia nie dopuszczac do pustego zołądka ,noscie ze sobą batonika albo suharki co kto preferuje.
Polecam tez herbate imbirową działa przeciw wymionie.Mozna spróbowac ssac też kostki lodu.Ja kupowałam takie loby z wody owocowe tez poleca.


A ja dzis byłam sama z mała na spacerku bo do tej pory to zawsze z M razem chodzilismy.No i nie było zle mała spała a ja buszowałam po sklepach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Motylku cudowne rady tylko ze ja rano czuję sie jak mody bóg a umieram od 16tej:-):-):-):-):-) to ładny spacerek:-D

Asiu w łaskawość Kropka nie wierzę -co najwyżej w rady lekarza:eek:

Just to czekamy na Ciebie:tak:

As masakra:szok: -jestem pełna podziwu:tak: może wybierz się na medycynę -będziesz miała z górki z tak wielką wiedzą

Gosiu
też tak miałam -tygodnie ciąży? progesteron? cytomegalia? co to

Mazia wszystko jest dobrze i jutro łzy szczęścia tu nam wylejesz:tak::tak::tak: a maluch skacze już jak piłeczka w brzuszku?

Olu a co u Ciebie? jak sie czujesz co porabiasz jak praca? rusza się coś w temacie czy ciężko jak wszędzie?

Gloria a może jeszcze coś zrobisz? szafa sie udała to teraz komoda może do kompletu:-)
 
WITAM
Właśnie z działeczki wróciłam, grzybków nazbierałam, poopalałam się (która pisała,że u niej plucha??!!??), pogrillowałam z mężem. Tak trochę mi dziwnie, bo wczoraj 01 września, dziś szkoła, a ja na zwolnieniu (3 miesiące), a jestem nauczycielką. Niby się cieszę,że odpocznę, nie będę nikomu się tłumaczyć z poronienia, ale trochę się nudzę, chyba zacznę seriale oglądać.Mam cichą nadzieję,że przez te 3 miesiące zajdę w ciążę...Apropos- odebrałam dziś wyniki- progesteron, glukozę i morfologia. Martwiłam się o progesteron, bo nie mam od poronienia napięciach w piersiach , no i w ogóle to ważny hormon...okazało się niepotrzebnie bo w 19dc wynosił 14,66, czyli ok, cukier też w porząku, zaś morfologia nie za specjalna trochę krinek czerwonych przymało-efekty krwawieniapo poronieniu, pierwsza@, b. obfita, ale już łykam witaminki,żelazo, omega3. Zróbcie sobie i wy dziewczynki morfologię,bo po poronieniu, to różnie bywa, a finansowo to grosze.
Zmykam do solarium, bo w niedzielę mam weselę i chcę ładnie wyglądać,chciałabym was zobaczyć, tzn jakieś fotki, jak to zrobić może n anaszej klasie?
 
Gloria a może jeszcze coś zrobisz? szafa sie udała to teraz komoda może do kompletu:-)

Hmmm, tak naprawdę to już nie mam miejsca w domu na meble, teraz zostaje mi tylko modernizacja tego co juz mam; a może łóżeczko dla przyszłego gloriaska zrobie?:-) pomysle jak juz zajde w tą ciążę, chociaż z tego co piszesz to marne szanse bo pół roku juz minęło i wychodzi na to że teraz to tylko deprecha mi została, bo w zeszłym miesiącu szaleliśmy w dni płodne i nic z tego;; zapomniałam że jeszcze terakote na balkonie musze położyc ale to tak po wypłacie;-)
 
Czesc Dziewczynki ;-) Pewnie juz mnie nie pamietacie... Część Dziewczynek nie kojarzy mnie - widzę tyle nowych nicków :-(
W skrócie... zaglądam do Was, wiem co u której z Was słychać ;-)
Gratuluję Dzidziusiów, Fasolek
Trzymam kciuki za staraczki :tak::-)
U mnie.... poki co o Dzidziusia sie nie staramy... wierzę, że kiedyś nadejdzie TEN odpowiedni czas
Caluje gorąco wszystkie dziewczynki i te Nowe i te, które były tu już gdy i ja dołączyłam do tego grona....
 
cześć

Agatko ciesze się, ze z tobą i dzidzią wszystko ok, lekarza zazdroszczę :)
Co do badanek, to spokojnie mam jeszcze do stycznia czas :) Do końca tego roku nie planuję zachodzenia w ciążę więc czasu mam mnóstwo, a i pewnie cytomegalia jeszcze nie zlazła ze mnie więc nie mam co się spieszyć.

Ciekawa jestem co u Karoli, ma ktoś jakieś wieści od niej??

Motylku twoja niunia będzie miała za niedługo miesiąc, ale ten czas leci :)

Ola co u ciebie? Bo nic nie piszesz o sobie ostatnio?

Moniaq gratuluję dobrych wyników, czyli część badań już za tobą :) Robisz jakieś jeszcze?

Gloria ty się nie depresjuj :) tylko do dzieła :)

Mazia trzymam kciuki za wizytę, będzie dobrze!
 
Ja jak zwykle tylko na chwilkę:zawstydzona/y: Chciałam Wam tylko przekazać, że jednak w tym miesiącu nic nie zmajstrowaliśmy :sorry: Przyszła @ :sorry: ehhh...
Czyli wracamy do naszego wstępnego planu, że staranka grudzień lub styczeń najwcześniej....:sorry:
Jutro będę miała troszkę więcej czasu, to poczytam co tam u Was.... Obiecuję :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
hej królewny
wiadomości dobrych u mnie - brak:-:)-:)-:)-:)-(
wstyd złość rozgoryczenie niemoc-to moje emocje na dziś
wynik testu-3 błędy
nie mam siły
kolejny egzamin 15 września


przepraszam ale nie widzę monitora bo łzy mi zasłaniają postaram się jutro zajrzeć do Was
pozdrawiam kochane
 
Kaska głowa do góry, wiem ze ci ciężko i jesteś zła, ale na tym się świat nie kończy, ja też nie zaliczyłam na uczelni ostatniego testu i mam za tydzień poprawkę, na wkurzałam się całe 2 miesiące, a teraz im bliżej tej poprawy tym bardziej stwierdzam, ze świat się nie zawalił bo nie ja pierwsza i nie ostatnia. Trzeba się wziąć w garść i przeć do przodu, zobaczysz, ze następnym razem się uda!!Cmokaski
 
reklama
Kasiu tylko sie nie załamywac prosze.Ja Ci troche wysle siły i prewnie karzda z dziewczyn tez ,razem góry przeniesiemy:tak:.

13x13 herbatke czy napój imbirowym mozesz wypic po połódniu czy wieczorem.Ja piłam do obiadu do 4 miesiąc:sorry:.I pamietaj zeby nie chodzic z pustym zołądkiem bo to powoduje nudnosci.Potem sie objesz i rzyganko gotowe.Wiem z doswiadczenia:eek:.Jedz czesto małe porcje albo przekąski nawet raz na godzine.
 
Do góry