reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A ja już obiad ugotowałam, dziecko nakarmiłam, posprzątałam, poprałam, teraz odpoczywam.. Pogoda mnie dobija, czarne chmury i duchota... A co do spania, to ja zawsze i wszędzie:tak::tak::tak::-D
 
reklama
Witam. Melduje ze jestem,czytam i sie odzywam.
mamusia grzesia- co za okropna tragedia,tak niewiele brakowalo malutkiej do konca.....(*)
elfa75- przykro mi strasznie,idz gdzies jeszcze na badanie-moze niejest jeszcze za póżno? przytulam bez wzgledu na wszystko.
13x13 no gratulacje!!! Działajcie skoro można!!! Bedzie dobrze!
Widzialam Aga Ir sie odezwała-noo nareszcie-dawaj kochana częsciej bo ja ci tu zaciekle kibicuje!!
Aga Aj co tam u ciebie kochana? I te załatwienia z pochówkiem i ślub... jak sobie radzisz?
Pati, Edytka, ---co u Was???
SPECJALNE POZDROWIENIA I CAŁUSY DLA IGNASIA I ADRIANKA!
Kaska--(pomylilam??) chore dzieciątko-współczuje,dbaj o malutką,jak domaga sie jedzenia to może juz ciut jej lepiej?
I kto tam pytal? o owólki? Jak ja mialam monitoring cyklu to tak różnie to bywało że niema regóły-jak Nikki pisala,moze byc raz z jednego raz z drugiego jajnika,albo 2x z rzedu tylko z jednego,a potem znów na zmiane na przykład. Niema rególy naprawde.
Gosia Lew jak ty dajesz rade tak pracowac? Mam nadzeije ze chociaz lubisz tą prace.
No to tyle spamiętalam. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
 
Nikki ja obiadek też zrobiłam -tylko nie wiem po co zrobiłam sos i gulasz??? może na jutro?? teraz czekam na S ale korki są straszne więc będzie za jakiś czas. Głodna już jestem...
 
Nikki ja obiadek też zrobiłam -tylko nie wiem po co zrobiłam sos i gulasz??? może na jutro?? teraz czekam na S ale korki są straszne więc będzie za jakiś czas. Głodna już jestem...
No to chyba nic sic się nie zmarnuje, jutro będziesz miała wolne od gotowania! Ja fasolkę po bretońsku dziś robiłam, mój M uwielbia.. A u nas też w tempie ślimaka się jedzie przez miasto, zwłaszcza o tej porze...
Tyle, że mój M wraca o 19, także jem sama z synkiem...
 
Poleżałam sobie trochę to odpoczęłam. Pracę lubię troszkę, ale mam zapędy na pracoholika niestety i jak coś musi być zrobione to robię do bólu. Chociaż nie biegam skoro świt do roboty wręcz mam problemy ze wstawaniem, taka pokręcona jestem.
 
Oj nie! u mnie nic się nie zmarnuje -w tym domu tylko ja staram się dbać o linię:-p też bym już coś zjadła -ale tak nie lubię jeść sama..
 
Oj nie! u mnie nic się nie zmarnuje -w tym domu tylko ja staram się dbać o linię:-p też bym już coś zjadła -ale tak nie lubię jeść sama..
Agata, odwaliłaś kawał dobrej roboty tym wątkiem o uprawnieniach rodziców!! A orientujesz się co w sytuacji, gdzie nie ma łyżeczkowania czyli nie ma dziecka ani nawet tkanek?? Czy w tej sytuacji da się coś zrobić?
 
reklama
Dziękuję Nikki -założyłam ten wątek bo kiedy jest się w szoku -wiem po sobie -nie chce się szukać, nie wie się gdzie szukać... nie spotkałam się z taką sytuacją ale myślę ze mogę poszukać. Teraz uciekam na obiadek -zajmę się tematem jutro -ale myślę ze takie zaświadczenie i tak można zdobyć. Pozdraiwam
 
Do góry