reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pyzunia, nareszcie!
Alicja, oby Ci się wszystko udało. Przeglądałam Twoje zdjęcia na NK, laska z Ciebie. Znasz Rembertów? Byłam tam na szkoleniu w AON.
Sylwuś, cieszę się,że wszystko się goi, teraz oby do przodu, ten kwiecień będzie dla Ciebie szczęśliwy. Zobaczysz.:tak:
 
reklama
niom znam zwlaszcza tam bar :-) moja przyjaciolka tam mieszkała bo teraz jest w Irlandii :-( tesknie za nia strasznie
w sobote mam impreze wie wstawie nowe foteczki :-) bardziej aktualne :-)
 
no boje sie tego kwietnia, boje, najpierw rocznica slubu a za chwile rocznica straty:-( no ale wierze ze to malenstwo da nam duzo radosci...
 
Andzi ta fotka na NK to w czechach calkiem przypadkiem nawigacja nas naprowadzila to w powrocie z chorwacji dlatego męzus taki opalony,
 
reklama
Syla kochana będzie dobrze.Maluszek będzie dodawał ci sił.My też ci pomożemy się uśmiechnąć:-)A Twój Aniołek będzie nad wami czuwał
 
Do góry