reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie! Ja straciłam moją fasolkę w grudniu. Dzień przed Wigilią na wizycie kontrolnej dowiedziałam się , że serduszko dzidziusia już nie bije. Był to 11 tc, a lekarz stwierdził, że ciąża obumarła ok 5 dni wcześniej. Po zabiegu lekarz powiedział, że wszystko świetnie się zagoiło i wraca do normy. Powiedział, że nie trzeba długo czekać, ponieważ wszystko jest ok...ale strach. Tylko, że ja tak bardzo tęsknię za dzidziusiem... Myślałam, że już lżej sercu po stracie...ale pisząc o tym wszystko odżywa.:-( Pozdrawiam serdecznie wszystkich tutaj:happy:
 
reklama
Salemko witaj, tule Cię mocno.
Jakże jest nas dużo, codziennie coraz więcej, to straszne.........
Salemko zawsze bedziemy pamiętać, ból z czasem będzie mniejszy ale strach zawsze pozostanie. Ja straciłam Maleństwo w kwietniu w 7 tygodniu, we wrześniu zobaczyłam na teście dwie kreski i od tamtej pory boję się codziennie. Przed każdym usg drżę...nie będzie już nigdy tak samo ale wierze, że każda z Nas-Aniołkowych Mam, kiedys utuli w ramionach swoj skarb.
 
Witam wszystkie nowe dziewczynki i ja takze przytulam mocno. Zostancie z nami, razem latwiej uporac sie z tym bolem ktory nas spotkal.

Magdalenka38, a czy moge zapytac jaka dawke przyjmujesz?

Ja regularnie Was podczytuje, ale jakos na pisanie ciezko sie zebrac.
Dowiedzialam sie w zeszlym tygodniu ze 19-miesieczna coreczka mojej przyjaciolki ma ostra bialaczke i od tamtej pory jakos sobie nie moge znalezc miejsca.
Nadal ciezko jest mi w to uwierzyc:no:
Najpierw nosimy dzieciaczka pod sercem przez 9 miesiecy, kazdego dnia drzymy o to czy z nim/nia wszystko w porzadku, a potem jak juz przyjdzie na swiat to naszym obawom i tak nie ma konca.
Ech... durny ten swiat...

Pozdrawiam wszystkich goraco.
 
witam nowe koleżanki..... pamiętajcie że tutejsza "grupa wsparcia" potrafi zdziałać cuda..... ja sama jestem chyba uzależniona od BB ale nie ukrywam że mi się to podoba.....

Kajeczko a może sprawdziłabyś swoje cykle czy wogóle jest owulka.... przecież wystarczy czasami mały kopniak w postaci
Clo i jajniki ruszają do produkcji.... mnie ciężko by było zajść w ciążę bez monitorowania i wspomagania owulki.....

Lenabrax- trzymam kciuki za spokojne miesiące.... ale fakt że po poronieniu ciąża nie jest już spokojnym oczekiwaniem na maluszka.....

Salemka serce i dusza boli znacznie dłużej niż ból fizyczny.... poprostu zostań z nami.... czas częściowo leczy rany....

A tak wogóle to zmarnowałam pół dnia czekając na prześwietlenie godzinę czasu..... masakra....

buziaczki dla wszystkich.....
Andzi:-D... ruchy maleństwa:-)....
 
Sasetko to naprawdę tragedia dla rodzica..... pomodlę się za jej wyleczenie.... ale masz rację czasami trudno zrozumieć plany tego na górze.....
 
Kochana, jesli tsh jest takie wysokie to 50 mcg jest zdecydownie za niska dawka. Fakt, wynik moze sie tak drastycznie zmienic w ciagu miesiaca, ale jak powtorzysz i wyjdzie rownie wysoki to koniecznie popros o wieksza dawke. Wyniczki trzeba wyrownac przed ciaza, koniecznie, bo potem organizm i tak ma wystarczajaco "pracy" i moze nie nadazac.
Pomimo ze nikt mi tego nie potwierdzi, ja nadal uwazam ze to tarczyca odebrala mi moje dwa Aniolki. Trzeci raz nie pozwole!!!
Pozdrawiam goraco.
 
reklama
Witam dziewczynki i całuje gorąco
Ja tylko daje znać, że jakoś egzystuje . . .
Pozdrawaiam nowe dziewczynki i przykro mi , że spotykamy się w takich okolicznościach przybywa Nas tu stanowczo za duo przerażający to fakt . . . to forum na pewno da Wam ukojenie i będziecie mogły "wypłakać się" w rękawy e-koleżanek
znikam i życzę udanego dnia
Wszystki brzuchatki proszę pogłaskać brzuszki :tak:
 
Do góry