reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Właśnie nie mam pojecia,bo jak poszłam na to badanie to babki w labolatorium nawet niewiedziały co to za badania,i stwierdziły ze musza wysłać ta krew do szpitala w Zgierzu do zbadania(niewiem moze jakies nowicjuszki były)no i wyniki dopiero tak jak napisałam:-)
 
reklama
a jeszcze mi powiedziały ze to badanie kosztuje 59 zł,i ze nie wiedza czy takie drogie badania moga robic?????????????,ale ja nie płaciłam bo miałam skierowanie,a dziewczynki mi tu napisały ze to badanie kosztuje z 30 zł.góra, i to prywatnie:confused: więc są domysły ze wogóle pomyliły te baby badnie:baffled:
 
na drugi raz to pojde do przychodni przyszpitalnej i bedzie bez nerwów,dziewczyny pisały ze na wynik czeka sie 2 godziny ,a nie 4 lub 6 dni jak tam
 
i ten mój gin.tez jakis dziwny,jak mu powiedziałam o kwasie foliowym to mi powiedział zebym nie brała bo lekarze od tego odchodzą?:szok:z tego co mi wiadomo to kobiety zanim zaczna sie starc to juz ten kwas biorą:confused:
 
reklama
Do góry