reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale ja jestem na pudełkach ... u mnie organizm od naprawdę 7 lat waga ani drgnie i co bym nie robiła ... już w sumie się oswoiłam :-) chodź w środku mialam
Nadzieje ze drgnie ;) ale ważne ze nie padam na twarz po posiłkach :-) i tam duży komfort po nich ;)
Dieta pudełkowa, to bardzo duże ułatwienie. Ja niestety jestem dość wybredną osobą i 3/4 z tego bym nie jadła. Od sierpnia wykupiłam sobie dietę od Michała Wrzoska i mogę go szczerze polecić, bo ma "normalne" podejście do diety. Najważniejsze, że czujesz się po tym dobrze 😉
 
reklama
Hej, jak tam piątek mija, jak samopoczucia? Ja oczywiście zlapalam juz zalamke, bo dziś piersi tak jakoś nie bardzo bolą, a poprzednim razem nie znaczyło to nic dobrego wiec oczywiście już milion myśli 🥺 i analizowanie ze tylko czuje czasem delikatne kłucie, nic szczególnego i czy to ok. Jakoś tak jak zobaczyłam ze tarczyca wywaliła do góry a ja muszę czekać do środy to chyba zaczelam bardziej rozmyślać czy będzie wszystko ok, czy to nic nie popsuje 🥺 a już tak pare dni byłam taka spokojna i miałam nadzieje ze nie będę sie aż tak denerwować a jednak.. 🙄
 
Cześć dziewczyny, mialam dzisiaj wizytę, tak się stresowałam... kiedyś tak nie było. Szlam na wizytę z założeniem ze wszystko jest ok. Teraz tez starałam się tak myślę, ale jednak stres był i to spory... na szczęście wszystko ok. Z OM 7+1, z usg 7+5 i to by się zgadzało mniej więcej z moją owulka. Wszystko wygląda ok. Ta zmiana na jajniku/w okolicach jajowodu dalej jest. Prawdopodobniej to drugie cialko zolte, cały czas ma takie same wymiary 🤷‍♀️ we wtorek idę do diabetologa (cukrzyca na czczo 92). Teraz 3 tygodnie czekania do kolejnej wizyty 🙂
 
Cześć dziewczyny, mialam dzisiaj wizytę, tak się stresowałam... kiedyś tak nie było. Szlam na wizytę z założeniem ze wszystko jest ok. Teraz tez starałam się tak myślę, ale jednak stres był i to spory... na szczęście wszystko ok. Z OM 7+1, z usg 7+5 i to by się zgadzało mniej więcej z moją owulka. Wszystko wygląda ok. Ta zmiana na jajniku/w okolicach jajowodu dalej jest. Prawdopodobniej to drugie cialko zolte, cały czas ma takie same wymiary 🤷‍♀️ we wtorek idę do diabetologa (cukrzyca na czczo 92). Teraz 3 tygodnie czekania do kolejnej wizyty 🙂
I to jest świetna wiadomość ❤️

Ja jutro idę na wizytę i szczerze zaczynam się stresować jeszcze dziś pojawiło się delikatne plamienie ☹️
 
Taki był opis badania... Nie ma innego wariantu a tu jest tylko LA 🤷🏻‍♀️ to może jeszcze dojdzie jakiś wynik, bo niby mają 10 dni roboczych a dzisiaj jest 5... Bo serio to nie wiem jak miałabym wytłumaczyć co maja zrobić 😩
Niestety znalazłam tylko to, że w 2019 jedna z dziewczyn robiła w Alabie i miała wyniki LA1 oraz LA2. Ale na post z printscreenem nie trafiłam, chociaż pamiętam, że były na forum - właśnie z alabu. Może rzeczywiście jeszcze rozbudują Ci wyniki.
 
I to jest świetna wiadomość ❤️

Ja jutro idę na wizytę i szczerze zaczynam się stresować jeszcze dziś pojawiło się delikatne plamienie ☹️
A jak ogolnie sie czujesz? Wiem, że się stresujesz, bo już sama po sobie widze, że chyba to będzie norma przed wizytą 😑 trzymam kciuki bardzo mocno zeby wszystko dobrze się ułożyło ❤ przy lekach rozrzedzajacych krew zdarzają się częściej plamienia czy nawet krwawienia, a z tego co pamiętam to ty też je przyjmujesz. Nie zakładaj najgorszych scenariuszy. Trzymaj się
 
Dziewczyny, mam wyniki posiewu. Czy mogę poczekać do przyszłego tygodnia? Objawów nie mam, wcześniej przed ciążą miałam leki, w ciąży clotrimazol, tydzień temu pochwa i szyjka wg lekarza wyglądały ok, bez znak infekcji.
 

Załączniki

  • IMG_20220401_112633.jpg
    IMG_20220401_112633.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 42
Dziewczyny, mam wyniki posiewu. Czy mogę poczekać do przyszłego tygodnia? Objawów nie mam, wcześniej przed ciążą miałam leki, w ciąży clotrimazol, tydzień temu pochwa i szyjka wg lekarza wyglądały ok, bez znak infekcji.
Gin może Ci powiedzieć, że gbsa nie ma co leczyć. Pisałaś chyba, że gin dał Ci jakieś globulki?
 
reklama
Do góry