reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@młoda1994 to chyba dobre wieści jak tak :) kiedy zaczynasz leczenie w klinice?
Jutro będę się rejestrowała myślę że do końca lipca się dostanę A 20.06 będę znała wyniki badań z krwi męża i badanie nasienia więc zaoszczedze czasu w klinice i jeśli u męża wyjdzie ok to zaczną mnie leczyć i sprawdzać co jest nie tak.
 
@coco07 a nie miałaś plamien? Możesz napisać do gina czy możesz zmniejszyc dawkę luteiny. Raczej luteina nie zaszkodzi ale fakt bierzesz duża dawkę :)
@Martha86 Na pewno jeśli miałaś zabieg powinnaś ze staraniami poczekać przynajmniej do pierwszej @ i kontroli USG u ginekologa. Skoro masz już dzieci, to wykluczyłabym problemy genetyczne (rozumiem, że ojciec ten sam?). Natomiast jest też nieco dolegliwości, które uaktywniają się dopiero po ciąży. Warto zbadać ponownie zespół fosfolipidowy (ok 6 tyg po poronieniu), czy chociażby tarczycę. I obowiązkowo badania wirusowe (toxo, cytomegalia różyczka, ale też parwowirus) + wymaz ureoplasma/mycoplasma/chlamydia.
Ja po zabiegu plamiałam ok 2 tygodni, a @ dostałam prawie po 6 tygodniach.
 
Przepraszam, ale z telefonu piszę... Nie wiem jak to zrobiłam... Nie mogę usunąć wcześniejszego postu:confused:
A więc jestem obecnie z innym facetem... On robił badania jest zupełnie płodny i nie ma nic co mogło by być przyczyną z jego strony. Ja też robiłam badania i wyniki mam dobre. No czekam na wizytę do 8 lipca wtedy będzie już druga @ od zabiegu... Ja mam w planach teraz po pierwszej zacząć staranka, ale nie takie na siłę... Zobaczymy;-) ;) a i poronienie było pierwsze w zeszłym roku a drugie w tym...
 
Witajcie, dziewczyny..czytam was od jakiegoś czasu, a dokładnie od marca gdy dowiedziałam się, że mam puste jajo[emoji26]znowu..Ale od początku mam syna 11 letniego potem długa przerwę i jak zaczęliśmy się starać 2015 w pierwszym cyklu starań zaszłam w ciążę, szybko się okazało że to puste jajo i poronienie zatrzymane i zabieg... zrobiłam przerwę, żeby sobie to poukładać i staraliśmy się na luzie i w kwietniu 2016 zaszłam ponownie, od początku wszystko było wporzadku i mam 2,5 letniego synka..
Teraz, zapragnelismy jeszcze jednego dziecka.. pod koniec stycznia zaszłam w ciążę ..W marcu dowiedziałam, że to ZNOWU puste jajo[emoji21] ..zniosła To gorzej niż za pierwszym razem, nie wiem czemu.. Może dlatego, że robiłam naturalnie, trwało to praktycznie miesiąc..I i tak jeszcze mnie czyscili[emoji852] chyba się nie spodziewałam, że przytrafić mi się to ponownie[emoji17]
Zrobiłam badania takie co zleciła mi moja gin oraz dodatkowo pakiet hormonów..niby wszędzie mieszcze się w normie..
Tak jak wiele z was zdążę do poznania przyczyn tych poronien, bo wiadomo lekarze mówią to samo, że natura tak zdecydowała..
Mam takie podejrzenie, że skoro mam dwóch synów, to może nie mogę mieć dziewczynki?
A przyznam, że faktycznie starania były tak przed ovu, aby dopomóc losowi
Poradzić proszę jakie badania bym mogła zrobić aby potwierdzić bądź wykluczyć niemożność odnoszenia ciąży że względu na płeć właśnie żeńska?
Czy nasze kariotypy, by dały odpowiedź?
Dziękuję, ta grupa Wy jestescie ogromnym wsparciem..
Bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki..
 
Wiesz, może masz rację... Powiedz mi wiesz może jak się do tego zabrać? Jak to zrobić? Tu nie mam kogo się nawet zapytać... Jestem sama sobie:hmm:
Hej @Martha86 , a z jakiego miasta jesteś?wpisz w Google badanie kariotypow i miasto napewno się pojawia placówki. Jeśli chcesz prywatnie się zdecydować to jest bez problemu koszt ok 350 zł za osobę
..na NFZ to nie wiem , pewnie trudniej chyba że lekarz da skierowanie, ale to chyba od 3 poronienia ..i jak się ma juz dzieci to trudniej
 
reklama
Do góry