reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny,@Takaja123, dzisiaj jest 28 dzień cyklu, wizyty nie będzie. Dzwoniłam wczoraj do pani ginekolog. Mówiła, że bez sensu byłaby ta wizyta. Mam czekać na @. Z tego cyklu wiem tylko, że pęcherzyk Graafa był. Nie wiem, czy rósł i czy pękł. Niestety nie udało się ustalić wizyty sprawdzającej czy rośnie i następnej czy pękł. W kolejnym cyklu będzie pełny monitoring.
Mam jednak cichą nadzieję, że @ nie przyjdzie :-) Chociaż czuję się tak, jak na nią :-)
Staram się być wyluzowana. Pozdrawiam.
Wiesz ja tez byłam pewna że @ przyjdzie ,a nie przyszła ,masz regularny cykl 28 dni ? to może zrób jutro test ?
 
reklama
Dziewczyny czy nie sądzicie ze ja biorę za dużo tej luteiny? Kurde tak was czytam i nikt nie bierze tak tyle co ja :o A lekarz mi ja w sumie przepisał na moja prośbę. Nie badał poziomy progesteronu ani nic .. i codziennie biore 6 tabletek, czyli 300 mg.
Wg mnie 300 nie jest dziwne. A bierzesz 6x50 bo podjezykowo?
 
Dziewczyny czy nie sądzicie ze ja biorę za dużo tej luteiny? Kurde tak was czytam i nikt nie bierze tak tyle co ja :o A lekarz mi ja w sumie przepisał na moja prośbę. Nie badał poziomy progesteronu ani nic .. i codziennie biore 6 tabletek, czyli 300 mg.

Wg mnie nie jest za dużo. Ja brałam więcej - 3x3 po 50mg czyli w sumie 450mg na dzień :)
 
Dziewczyny czy nie sądzicie ze ja biorę za dużo tej luteiny? Kurde tak was czytam i nikt nie bierze tak tyle co ja :o A lekarz mi ja w sumie przepisał na moja prośbę. Nie badał poziomy progesteronu ani nic .. i codziennie biore 6 tabletek, czyli 300 mg.
Też nie sądzę że za dużo. Ja miałam krwiaka, który nie krwawił ani nic, wszystko było w porządku a dostałam 3x2 luteiny. I dopiero w 17tc mi ją zmniejszył, ale dalej biorę 2x2...
 
@Takaja123 wróciłam dopiero od gin. Pow że wyniki są moje są ok. Powiedział że dobrze że poszłam z mężem do urologa na badania krwi i nasienia. Powiedział że on jako ginekolog nie może przepisać mi metforminy. Usg mi nie zrobił ponieważ gabinet z USG był zajęty ponieważ ciężarna miała USG robione A nie mogłam czekać dłużej. Otrzymałam skierowanie do kliniki leczenia niepłodności i tam się mną dokładnie zajmą. Powiedział że nie będzie zaczynał u mnie regulowania okresów bo to już zrobi klinika. Klinika porobi badania wszystkie i zaczną mnie tam leczyć bo każdy lekarz ma swoje sposoby leczenia. Dodał że jak się uda zajść w ciążę to mogę do niego wrócić on po prowadzi moja ciążę i jeśli będę chciała rodzic to będę mogła w jego szpitalu. I powiedział że mam nie słuchać innych gin bo waga to jest problem ale nie aż taki duży że nie takie zachodzą w ciążę i rodzą dzieci duże i zdrowe.
 
Dziewczyny czy nie sądzicie ze ja biorę za dużo tej luteiny? Kurde tak was czytam i nikt nie bierze tak tyle co ja :o A lekarz mi ja w sumie przepisał na moja prośbę. Nie badał poziomy progesteronu ani nic .. i codziennie biore 6 tabletek, czyli 300 mg.
Ja tez tyle brałam. Czasem jak mnie bolał brzuch to brałam jeszcze więcej. Także że spokojem.
 
Dzięki dziewczyny ☺️ To może zostawię to jeszcze tak jak jest, skoro i tak nie mogę przedawkować ...

@coco07 a nie miałaś plamien? Możesz napisać do gina czy możesz zmniejszyc dawkę luteiny. Raczej luteina nie zaszkodzi ale fakt bierzesz duża dawkę :)
Nie nie mogę napisać bo obecnie jest ma urlopie :( Miałam troche plamien, to fakt, ale sadze ze było to zagnieżdżanie, a dwa to te plamienia były na prawdę mega słabe jak teraz na spokojnie o tym myśle:rolleyes2:

Wg mnie 300 nie jest dziwne. A bierzesz 6x50 bo podjezykowo?
Tak biorę podjęzykowo, po dwie tabletki rano, po południu i wieczor
 
reklama
Do góry