reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam już wyniki bety po 2h od badania. 5.5 wyszło. Co mnie dziwi skoro test ma czułość od 10 to czemu wyszedł pozytywnie beta jest 5.5 :)
Zdarza się. Sama mówiłaś, że kreska była bardzo blada. Zrób kolejną betę za dwa dni. Ale tak jak wspomniałam to raczej pozostałości po poprzedniej ciąży.
 
reklama
Hej dziewczyny byłam u lekarza dzisiaj i jest ciąża jakoś 4 tydzień ale krztałt pęcherzyka jest nieregularny czy któraś z was tak miała ?
Mam 50/50 szans że ciąża się utrzyma ;(
 
Hej dziewczyny byłam u lekarza dzisiaj i jest ciąża jakoś 4 tydzień ale krztałt pęcherzyka jest nieregularny czy któraś z was tak miała ?
Mam 50/50 szans że ciąża się utrzyma ;(
A czy lekarz przepisał Ci coś ? luteine duphaston? ja tam nie miałam ,u mnie był problem z endometrium ,ale się udało ,więc trzymam kciuki za Ciebie
 
Witajcie Kochane.
Czytam wasze wpisy od dawna. Bardzo mi pomogły i dały siłę do działania. Pierwszy raz poroniłam w zeszłym roku w maju był to 4 tc a drugi raz w tym roku 9 maja w 9 tc.Pierwszym razem samoistnie a teraz był zabieg 11 maja. Dostałam pierwszą @ po zabiegu 8 czerwca, która jest do dziś... Czy to normalne? Od kilku dni nie krwawię w nocy tylko w ciągu dnia pojawia się żywa krew... Zazwyczaj mój @ trwa 4 albo 5 dni a to już będzie dugie tyle... Chcę zacząć staranka, ale boję się przez to krwawienie. Dodam, że byłam u gina przed @ i powiedziała, że wszystko ładnie się zagoiło.... Powiedzcie, czy też tak miałyście.
A tak po za tym trzymam kciuki za Was wszystkie i bardzo Wam kibicuję i modlę się o pozytywne wyniki badań. Pozdrawiam.
 
Witajcie Kochane.
Czytam wasze wpisy od dawna. Bardzo mi pomogły i dały siłę do działania. Pierwszy raz poroniłam w zeszłym roku w maju był to 4 tc a drugi raz w tym roku 9 maja w 9 tc.Pierwszym razem samoistnie a teraz był zabieg 11 maja. Dostałam pierwszą @ po zabiegu 8 czerwca, która jest do dziś... Czy to normalne? Od kilku dni nie krwawię w nocy tylko w ciągu dnia pojawia się żywa krew... Zazwyczaj mój @ trwa 4 albo 5 dni a to już będzie dugie tyle... Chcę zacząć staranka, ale boję się przez to krwawienie. Dodam, że byłam u gina przed @ i powiedziała, że wszystko ładnie się zagoiło.... Powiedzcie, czy też tak miałyście.
A tak po za tym trzymam kciuki za Was wszystkie i bardzo Wam kibicuję i modlę się o pozytywne wyniki badań. Pozdrawiam.
Ja krwawiłam długo ponad 10 dni ,myślę że jeszcze organizm dochodzi do siebie ,ale jeśli Cię to niepokoi to może skontaktuj się z ginem
 
reklama
Ja krwawiłam długo ponad 10 dni ,myślę że jeszcze organizm dochodzi do siebie ,ale jeśli Cię to niepokoi to może skontaktuj się z ginem
Wiesz no jakoś tak jestem wystraszona, że może być coś nie tak... Po nocy suchutko a od poludnia do wieczora musi być podpaska:hmm: do ginka idę dopiero na 8 lipca, bo u mnie ciężko o ginekologa... Dobrego to nie ma... Jest tylko jedna konkretna gin i na nią czekam od maja na wizytę... Reszta pozostawia wiele do życzenia...
Dziękuję Ci że zechciałaś mi odpowiedzieć:*
 
Do góry