reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny. 30 maja poroniłam z pomocą tabletek (po poronieniu zatrzymanym w Ok 12 tyg). Nie miałam łyżeczkowania, na szczęście nie było takiej potrzeby. Hcg musi być już na tyle nisko, bo czuły test ciążowy nie wykrywa hormonu. Dodatkowo pojawił mi się śluz taki jakby owulacyjny. Myślicie, ze to możliwe, ze tak szybko organizm doszedł do siebie? Lekarz pozwolił współżyć po ustąpienia krwawienia, a ja chciałabym jak najszybciej wrócić do starań. Jakie były Wasze doświadczenia?
Mi po poronieniu zatrzymanym w 11 tygodniu lekarz kazał czekać 3 cykle. Tylko u mnie było łyżeczkowanie i po 2 tygodniach ponowne czyszczenie macicy
 
Dziewczyny czy to możliwe że utrzymuje się jeszcze poziom hcg (15.05. Mialam zabieg). Coś mnie tknelo bo nie mam okresu, jestem strasznie placzliwa i dziś rano czuje mulenie jak w pierwszej ciąży (wczoraj wypiłam 2 drinki wiskhy, pierwszej się nie spodziewalam po pozytywnym teście nie tknelam alko). Przed chwilą zrobiłam test i mam blada kreskę. Nie zniose kolejnej straty. Teraz siedzę i ryczę i marzę by to nie była prawda nie teraz
 
Dziewczyny czy to możliwe że utrzymuje się jeszcze poziom hcg (15.05. Mialam zabieg). Coś mnie tknelo bo nie mam okresu, jestem strasznie placzliwa i dziś rano czuje mulenie jak w pierwszej ciąży (wczoraj wypiłam 2 drinki wiskhy, pierwszej się nie spodziewalam po pozytywnym teście nie tknelam alko). Przed chwilą zrobiłam test i mam blada kreskę. Nie zniose kolejnej straty. Teraz siedzę i ryczę i marzę by to nie była prawda nie teraz
W moim przypadku moj organizm tak jakby nie wiedział, że już nie jestem w ciązy. Jajniki nie zaczęły pracować i macica się nie obkurczała. Zamiast płodu w macicy była krew. Po kolejnym czyszczeniu wszystko sie unormowało ale na miesiączkę czekałam ponad miesiąc. Idź jak najszybcej do lekarza.
 
W moim przypadku moj organizm tak jakby nie wiedział, że już nie jestem w ciązy. Jajniki nie zaczęły pracować i macica się nie obkurczała. Zamiast płodu w macicy była krew. Po kolejnym czyszczeniu wszystko sie unormowało ale na miesiączkę czekałam ponad miesiąc. Idź jak najszybcej do lekarza.
Wizyte mam za tydzień w czwartek. To już mój drugi zabieg. To byłaby 3 ciąża.
 
Wcześniej i tak nie uda mi się dostać
Kurcze nie wiem co mam więcej powiedzieć. Mam nadzieję, że to tylko drobne komplikacje po zabiegu jak u mnie. Trzymam kciuki. Może spróbuj po prostu zadzwonić do lekarza i przedstawić mu sytuację. Mój jak nie mógł rozmawiać to zawsze później odpisywał na maile.
 
Kurcze nie wiem co mam więcej powiedzieć. Mam nadzieję, że to tylko drobne komplikacje po zabiegu jak u mnie. Trzymam kciuki. Może spróbuj po prostu zadzwonić do lekarza i przedstawić mu sytuację. Mój jak nie mógł rozmawiać to zawsze później odpisywał na maile.
Ten do ktorego mam iść będę u niego pierwszy raz. Idę zrobić betę. Jutro lub w środę rano powtórzę. Mam nadzieję że to reszta hormonu. W sumie miałam prawie 60 tys,
 
Nie panikuj ,po 1 poziom hcg może jeszcze się utrzymywac , po drugie na spokojnie poczekaj ten tydzień na wizytę , alko się nie przejmuj nawet gdyby to była ciąża ,myślę że nic złego się dziecku nie stanie
 
reklama
Nie panikuj ,po 1 poziom hcg może jeszcze się utrzymywac , po drugie na spokojnie poczekaj ten tydzień na wizytę , alko się nie przejmuj nawet gdyby to była ciąża ,myślę że nic złego się dziecku nie stanie
Ale ja się nie boję że alko mogło zaszkodzić tylko ze jak pójdę na wizytę powie że ok. A 2 tyg później serce znów nie będzie bić.
Dlatwhi zastanawiam się czy jest szansa że test wyszedł pozytywny bo utrzymuje się hormon z poprzedniej.
 
Do góry