reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale ja się nie boję że alko mogło zaszkodzić tylko ze jak pójdę na wizytę powie że ok. A 2 tyg później serce znów nie będzie bić.
Dlatwhi zastanawiam się czy jest szansa że test wyszedł pozytywny bo utrzymuje się hormon z poprzedniej.

Na pewno nie przestanie bić od jednego czy dwóch drinków w tak wczesnej ciąży. W ogóle tak nie myśl i się nie obwiniaj. Nic się nie stało i to na pewno nie zaszkodziło. Teraz po prostu zrób badania na spokojnie.
Co do utrzymywania się hormonu - trudno powiedzieć. Jak pisałam parę postów wcześniej ja poroniłam pod koniec maja i już test ciążowy nie pokazuje dwóch kresek.
Zrób betę i daj znać. Wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Ale ja się nie boję że alko mogło zaszkodzić tylko ze jak pójdę na wizytę powie że ok. A 2 tyg później serce znów nie będzie bić.
Dlatwhi zastanawiam się czy jest szansa że test wyszedł pozytywny bo utrzymuje się hormon z poprzedniej.
ja też 2 razy poroniłam ,raz pusty pęcherzyk a drugi raz zatrzymanie serduszka w 9 tyg , i po tym 2 poronieniu w 6 cyklu byłam w ciąży ,od początku brałam kwas foliowy metylowy oraz luteinę i duphaston i jestem obecnie w 25 tyg , więc nie zakładaj że znowu będzie źle , na moim przykładzie widzisz że może być ok ;)
 
Dziewczyny czy to możliwe że utrzymuje się jeszcze poziom hcg (15.05. Mialam zabieg). Coś mnie tknelo bo nie mam okresu, jestem strasznie placzliwa i dziś rano czuje mulenie jak w pierwszej ciąży (wczoraj wypiłam 2 drinki wiskhy, pierwszej się nie spodziewalam po pozytywnym teście nie tknelam alko). Przed chwilą zrobiłam test i mam blada kreskę. Nie zniose kolejnej straty. Teraz siedzę i ryczę i marzę by to nie była prawda nie teraz
Ten do ktorego mam iść będę u niego pierwszy raz. Idę zrobić betę. Jutro lub w środę rano powtórzę. Mam nadzieję że to reszta hormonu. W sumie miałam prawie 60 tys,

Właśnie chciałam Ci powiedzieć żebyś zrobiła betę. Wg mnie po tak krótkim czasie test pokazuje jeszcze hormon z poprzedniej ciąży. Ale zrób betę będzie pewność czy rośnie czy spada jeszcze
 
Dwie bety i wszystko się wyjaśni. Ale jeśli miałaś przed poronieniem betę 60 tyś. to obstawiam, że jeszcze nie spadła.
 
Na pewno nie przestanie bić od jednego czy dwóch drinków w tak wczesnej ciąży. W ogóle tak nie myśl i się nie obwiniaj. Nic się nie stało i to na pewno nie zaszkodziło. Teraz po prostu zrób badania na spokojnie.
Co do utrzymywania się hormonu - trudno powiedzieć. Jak pisałam parę postów wcześniej ja poroniłam pod koniec maja i już test ciążowy nie pokazuje dwóch kresek.
Zrób betę i daj znać. Wszystko będzie dobrze.
Poprzednie ciąże straciłam "bez powodu". Za każdym razem serce biło a tydzień później już nie. Wiec juz wariuje.
 
Poprzednie ciąże straciłam "bez powodu". Za każdym razem serce biło a tydzień później już nie. Wiec juz wariuje.
Bardzo mi przykro. U mnie też tak właśnie było. To co mi pomaga to myślenie, ze natura jest bezbłędna i nieomylna. Niestety dla nas, bo bardzo szybko się przywiązujemy do dzieciątka i ciąży.
 
Ja też uważam jak nina_00 natura wie co robi , i tak jest lepiej i dla nas i dla dzidzi która najprawdopodobniej nie była by zdolna do samodzielnego funkcjonowania ,mnie to trzymało żeby się nie załamać
 
Mam już wyniki bety po 2h od badania. 5.5 wyszło. Co mnie dziwi skoro test ma czułość od 10 to czemu wyszedł pozytywnie beta jest 5.5 :)
 
reklama
Do góry