reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
8 tydz i 1 dzien zapisal lekarz a dzis by sie kończyl 9 tc tylko ze mialam od wtorku do piątku duphaston.... ale ja mysle ze miedzy 7 a 8 tc to nastapilo
 
Dziewczyny, w którym cyklu udało Wam się zajść w kolejną ciążę po poronieniu? Ja na razie czekam na pierwszy okres i tak się zastanawiam, czy się jeszcze uda.
Ja w piątym, ale trzecim gdy się staraliśmy, musiałam dwa odczekać bo poronienie było w 19tc.
Na pewno się uda, im mniej o tym będziesz myślała tym szybciej [emoji4] Nam pyknęło jak po owu pojechaliśmy na wakacje i nic nie analizowałam [emoji4][emoji4]
 
reklama
Dziewczynki, ja jestem już po wizycie u hematologa i nie uwierzycie co mi powiedział :oops: (Od razu zaznaczę, ze nie chce tutaj wprowadzać zamętu, podważać zdań waszych, oraz waszych lekarzy. Chce się tylko podzielić tym z wami, a nóż ktoś usłyszy coś podobnego na swojej drodze od innego lekarza)
Otóż, gdzieś w medycznych wytycznych jest napisane, ze zespół antyfosfolipidowy powinno się robić MINIMUM 6 tyg po potencjalnym „incydencie” zakrzepowym! (Czyli w tym przypadku poronieniu) Ja go od razu poprawiłam ze miał chyba na myśli MAX 6 tyg a on ze nie nie nie. Powiedziałam mu, ze mnie zaszokował bo nawet mój gin wspominał o tym ze do 6 tyg się go robi. Wiec nie ogarniam. Dał mi skierowanie od razu do zabiegowego na betę 2-glikoproteinowa (bo tej jako jedynej nie robiłam) i jeszcze coś tam i wizytę mam pod koniec maja...
 
Do góry