reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Marika92 co tam u was? Jak maksiu? :)
@Niepatrzwstecz wiem że ciężko i ciężko ci pewnie czytać o naszych ciążach. Ale każda z nas tu przeszła to samo. I jesteśmy tu po to żeby się wspierać i dawać nadzieję że może być dobrze :)
@gigi_ u mnie zaczyna już być ciężko... Ciężej się chodzi, łatwiej się męczę. Mała już chyba nie ma tak miejsca więc te ruchy dużo słabsze przez co bardziej się stresuje niestety. Ale jeszcze troszkę wytrzymać muszę, dziś 31+3 ;)
 
reklama
@Takaja123 jedziemy w czwartek [emoji4]

@Oczekujaca123 super pomysł z tym robieniem na drutach! Uszyjesz piękne czapeczki, w których Staś i Amelka wyjdą ze szpitala. Zobaczysz! Wierzę w to z całego serca![emoji3590]

@coco07 wiem o czym mówisz, mój niby nic nie mówi ale jak ma gorszy dzień to płacze razem ze mną że już w myslach grał z synem w piłkę...

@Destino cudna Helenka [emoji3590]

@cukier.waniliowy trzymam kciuki żeby dzidzia zaczęła rosnąć [emoji110][emoji110]
 
@Marika92 co tam u was? Jak maksiu? :)
@Niepatrzwstecz wiem że ciężko i ciężko ci pewnie czytać o naszych ciążach. Ale każda z nas tu przeszła to samo. I jesteśmy tu po to żeby się wspierać i dawać nadzieję że może być dobrze :)
@gigi_ u mnie zaczyna już być ciężko... Ciężej się chodzi, łatwiej się męczę. Mała już chyba nie ma tak miejsca więc te ruchy dużo słabsze przez co bardziej się stresuje niestety. Ale jeszcze troszkę wytrzymać muszę, dziś 31+3 ;)
@Niepatrzwstecz zastosowalam skrot myslowy. Napisalam wszystko przed toba majac na mysli, ze i ty doczekasz sie tego momentu, w ktorym pochwalisz sie testem ciazowym, potem brzuszkiem, a w koncu maluszkiem. Nic zle nie powiedzialas. To ja nieudolnie chcialam cie pocieszyc
Spoko dziewczyny. To mi już na głowę pada [emoji1787][emoji1787]
 
Ja, nawet jak nie cytuje waszych wiadomości i nie odnoszę się konkretnie do którejś z was(czesto z braku czasu), czytam wszystko i przeogromnie, z całych sił trzymam za was kciuki ✊✊ niestety, każda z nas ma problemy, jedne tak bardzo pragną znowu ujrzeć te 2 kreseczki, drugie nieustannie się stresują, żeby ciąże donosić do bezpiecznego tygodnia ... @Destino dzisiaj napisałaś piękne słowa, aż mi łzy poleciały jak to czytałam. Tez boje się ze nie będę chciała przyzwyczajać się do dziecka, nie będę mówiła, głaskała, z obawy ze ktoś mi znowu to szczęście zabierze. Ale uświadomiłaś mi, ze tak nie można. Mozna opłakiwać stratę jednego, ale to drugie nie jest niczemu winne i trzeba kochać i się troszczyć równie mocno..
@Star Ty te testy robisz codziennie?:D Podziwiam, za Twoje podejście do wyników i ze się tym nie „katujesz”;) u mnie plamienie rozkręciło się w skąpe krwawienie, wiec w tym cyklu już raczej nie będę musiała testować..
Także zaczynam znowu wszystko od nowa... może się uda:)
 
@Oczekujaca123 ja uwielbiam robótki ręczne ( bez skojarzeń proszę :rofl2:) ale zdecydowanie bardziej wolę szydełko. Wydaje mi się, że tej robótki dużo szybciej przybywa robiąc na szydełku. Można wyczarować wspaniałe Cuda, kocyki, buciki, maskotki, serwetki it'd. Moją świąteczna choinka jest zawsze ubrana w białe śnieżynki, dzwoneczki, bombeczki. Jak nie pracowałam to był to mój sposób na dorobienie do domowego budżetu. Jak spróbujesz I Ci się spodoba to daj znać, mam cały zbiór wzorów na kocyki. W miarę łatwe, więc przy znajomości symboli można wyczarować coś pięknego, I wcale nie trzeba być zawodowcem. To również zdecydowanie odpręża, człowiek skupia się na liczeniu I tak jeden, dwa, trzy... i zapomina o Bożym świecie.
 
@Destino piękna księżniczka ❤️ cieszę się, że już wracacie do domku. Uwielbiam czytać Twoje wpisy jest w nich tyle ciepla, cierpliwości, wiary i nadziei jesteś cudowna Kobieta ❤️

@cukier.wanilinowy kochana wczoraj myślałam o Tobie :) trzymam mocno kciuki i wierzę, że wszystko skończy się dobrze. Tule Cię ❤️

@gigi_ cały czas walczymy :D u mnie bez zmian oprócz wydłużonych cykli. :) a co tam u Ciebie? :)

@Niepatrzwstecz kochana wszystko się ułoży zobaczysz i na nas przyjdzie czas na nasze ciążowe obawy :) głowa do góry cyc do przodu i myśl pozytywnie ❤️ ściskam mocno.

@Star u Ciebie @ dalej nie ma? U mnie cisza jak ja razie. Mam wrażenie, że moje cykle będą teraz długieeee. Podziwiam za cierpliwość do testowania ja nigdy nie zrobiłam tyłu testów co przez ostatnie 3 miesiące :D

@Jivka kochana, a ja już myślałam, że drinkujesz i cieszysz się urlopem :D to można powiedzieć, że masz wakacje z okazji dnia kobiet :)
 
Ostatnia edycja:
Hahaha, nie unmjoendalej nie ma@ i co mnie wkurza nie wiadomo kiedy będzie. A ty już na dniach powinnaś dosta@?
Ja lubię testować, bo nie zastanawiam się potem cały dzień. Jestem w ciąży czy nie jestem. A biel mnie nie przeraża idę dalej i dopóki nie ma @ testuje. Coś na zasadzie pfiii dziś nie ma a wcale nie oznacza że jutro nie będzie :)

Ale raczej w tym cyklu nic nie będzie. Zakładając bardzo pozna owulke to o tak był by 10dpo. A mi wtedy już testy zawsze wychodziły..
 
Ostatnia edycja:
To i ja przedstawię wam nasz Cud❤️cud od pierwszych 2 kreseczek na teście bo pojawił się w miesiącu w którym nic podobno nie było nie było owulacji a końcówka to największy cud. Urodził się 01.03.2019r o 14.40 Wojtuś 3110g i 55cm
IMG_20190302_063922.jpg
❤️
Zaraz po przyjściu na świat położna odbierająca poród powiedziała że prawdziwy cud że mam za co Bogu dziękować ponieważ malutki był owinety 4 razy pempowina wokół szyi i supeł jeszcze był na pempowinie powiedziała że cud że się nie udusil.
Warto walczyć i wierzę że każdej staraczce tu na forum uda doczekać się takiego Cudu ❤️❤️❤️
 
@Oczekujaca123 ja uwielbiam robótki ręczne ( bez skojarzeń proszę :rofl2:) ale zdecydowanie bardziej wolę szydełko. Wydaje mi się, że tej robótki dużo szybciej przybywa robiąc na szydełku. Można wyczarować wspaniałe Cuda, kocyki, buciki, maskotki, serwetki it'd. Moją świąteczna choinka jest zawsze ubrana w białe śnieżynki, dzwoneczki, bombeczki. Jak nie pracowałam to był to mój sposób na dorobienie do domowego budżetu. Jak spróbujesz I Ci się spodoba to daj znać, mam cały zbiór wzorów na kocyki. W miarę łatwe, więc przy znajomości symboli można wyczarować coś pięknego, I wcale nie trzeba być zawodowcem. To również zdecydowanie odpręża, człowiek skupia się na liczeniu I tak jeden, dwa, trzy... i zapomina o Bożym świecie.

@hona No chyba kupię te szydełko.. daje sobie jeszcze kilka dni na ogarnięcie drutów... jak nie to zmienię na szydełko i się odezwę W sprawie wzorów. :) dzięki !
Aa jakie najlepiej kupić? Pewnie są różne? Mam wloczke teraz do drutów 4 i takie też mam druty. O ile nawlekanie oczek opanowalam na milion sposób to przerabianie oczek jest dla mnie czarna magia [emoji16][emoji16][emoji16]

@monia_l śliczny [emoji7] gratuluje. Prawdziwy cud ! :* jak się czujesz?
 
reklama
To i ja przedstawię wam nasz Cud❤️cud od pierwszych 2 kreseczek na teście bo pojawił się w miesiącu w którym nic podobno nie było nie było owulacji a końcówka to największy cud. Urodził się 01.03.2019r o 14.40 Wojtuś 3110g i 55cmZobacz załącznik 948347❤️
Zaraz po przyjściu na świat położna odbierająca poród powiedziała że prawdziwy cud że mam za co Bogu dziękować ponieważ malutki był owinety 4 razy pempowina wokół szyi i supeł jeszcze był na pempowinie powiedziała że cud że się nie udusil.
Warto walczyć i wierzę że każdej staraczce tu na forum uda doczekać się takiego Cudu ❤️❤️❤️
Gratulacje :) Śliczny chłopczyk :) dobrze ze masz go już przy sobie. Dużo zdrówka dla Ciebie i Wojtusia :)

@Totois30 @ivvonka Dziewczyny co u Was słychać? Jak tam dzieciaczki?
 
Do góry