reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Plamienie było od 8.08 do 10.08, ale to nie był okres, nie było żywej krwi ani skrzepów. Okres powinien być 15 sierpnia. Już się załamałam.
 
reklama
Teraz to już nie wiem, co mi jest (zakończone plamienie). Czekam na @, bo muszę zrobić badania między 3 a 5 dniem cyklu. A żadnych objawów @ nie mam. Sama nie wiem. Mam w głowie kołowrotek. Jakie to wszystko jest skomplikowane. :-( :-( :-( :-:)-( :-( :-( :-( :-( Wydaje mi się, że test o czułości 10, powinien już coś wykazać. A tu klops :-(
 
Teraz to już nie wiem, co mi jest (zakończone plamienie). Czekam na @, bo muszę zrobić badania między 3 a 5 dniem cyklu. A żadnych objawów @ nie mam. Sama nie wiem. Mam w głowie kołowrotek. Jakie to wszystko jest skomplikowane. :-( :-( :-( :-:)-( :-( :-( :-( :-( Wydaje mi się, że test o czułości 10, powinien już coś wykazać. A tu klops :-(
Moze zrob bete ? Skad jestes ? U mnie sa takie laboratoria, ze wynik nawet po 2h mozesz miec .
Przede wszystkim ! Nie stresuj sie :* stres chyba nie jest naszym sprzymierzeńcem... choc sama sie stresuje... a jeszcze staran nie zaczelam , bo dopiero diagnozuje sie i staram zabezpieczyc przed kolejnym nieszczesciem... ale stres nam nie pomaga...
 
Moze zrob bete ? Skad jestes ? U mnie sa takie laboratoria, ze wynik nawet po 2h mozesz miec .
Przede wszystkim ! Nie stresuj sie :* stres chyba nie jest naszym sprzymierzeńcem... choc sama sie stresuje... a jeszcze staran nie zaczelam , bo dopiero diagnozuje sie i staram zabezpieczyc przed kolejnym nieszczesciem... ale stres nam nie pomaga...
Ja też jestem w trakcie diagnozowania, czekam na wyniki badań. A jak będzie miesiączka, to mam zrobić badania, mam całą listę, co mam zrobić od Pani ginekolog. :-) Do Łodzi jeżdżę kochana na badania. Zastanawia mnie to plamienie.
 
Moze zrob bete ? Skad jestes ? U mnie sa takie laboratoria, ze wynik nawet po 2h mozesz miec .
Przede wszystkim ! Nie stresuj sie :* stres chyba nie jest naszym sprzymierzeńcem... choc sama sie stresuje... a jeszcze staran nie zaczelam , bo dopiero diagnozuje sie i staram zabezpieczyc przed kolejnym nieszczesciem... ale stres nam nie pomaga...
Poczekam do końca tygodnia na @.
 
@Dagmarka1991 to ja Cie pocieszę, ze mi tez wyszedl test negatywny przed @ nie bylo widac nawet cienia cienia, a 4 dni po spozniajacej się @ jak zrobilam to juz grube krechy :) więc trzymam kciuki bo nic straconego ;)
 
@Dagmarka1991 to ja Cie pocieszę, ze mi tez wyszedl test negatywny przed @ nie bylo widac nawet cienia cienia, a 4 dni po spozniajacej się @ jak zrobilam to juz grube krechy :) więc trzymam kciuki bo nic straconego ;)
Poczekam. Ale już chciałam wiedzieć wcześniej, żeby brać ewentualnie leki. Nie ma nawet cienia cienia. W tamtej ciąży poronionej, jak robiłam test, to w 8 tygodniu ciąży i na jednym była delikatna, na jednym gruba, a na drugim średnia.
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki :*
Jednak okazało się że mam rumień i muszę przejść kuracje antybiotykową. Tak jak pisała @muza _ton dostałam antybiotyk Doumox. Mam go brać 2 razy dziennie przez 14 dni. Po nim rumień już nie powróci.
 
@membaris przykro mi że Ciebie to dotknęło. Ważne że ktoś kto się zna postawił diagnozę. Jednak to leczenie jest za krótkie. Tak tylko Ci wspominam, do niczego nie namawiam. Masz okazje wyleczyć to teraz całkiem ale nie tak mała dawką i w nie tak krótkim czasie. Przepraszam że neguje słowa lekarza jednak są już przeprowadzone badania a i komisje sa w trakcie opracowywania nowego schematu leczenia.
 
reklama
Do góry