reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 na plodnosc i ogolnie zdrowko dobry pylek jako dodatek do witamin:) chociaz fuj ale ponoc super dobry bedziemy Ci towarzyszyc i umilac czas do marca zleci hyc hyc:) @AgaB33 no to tak zrobię! Ciekawe czy testy jeszcze cos pokaza..bede robic dla porownania ale dzis dzialam:) a u Ciebie jeszcze czekamy: *oby nie na malpe:)
 
reklama
Nie dziękuję :-) aby tylko probny okres przetrwac. Ale jak ten telefon dostalam pod wieczor ze praca jest to momentalnie mdlosci i biegunka mi przeszly.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Nerwy zeszły to pewnie dlatego :)
 
@zosiak tylko beta tak? Czy po prostu później wychodziły.

@roki_1991 przyłącz się do nas. Co tak same z @Totois30 i @zosiak będziemy się tym pylkiem terroryzowac. Mi już nawet zaczyna smakować.

@Totois30 to już zależy od Ciebie :-) prawdopodobnie pik był wczoraj to teraz już tego hormonu będzie coraz mniej. Ale jak chcesz mieć pewność to sprawdź jutro czy kreska jeszcze jest. Stawiam że nie będzie.
 
Dziewczyny, wiem, że rzadko piszę, ale…ble ble ble, dobra, ja nie o tym.
Konkrety, kobiety.

O dziecko staramy się od grudnia, wtedy dostaliśmy pozwolenie na działania. Brałam wtedy lek dostinex (na obniżenie hormonu prolaktyny i to miało dać efekt wzrostu progesteronu, przez którego niski poziom podobno dochodziło do utraty ciąż). Później jeszcze włączona została luteina od 16 d.c. W moim przypadku coś to leczenie nie pomogło, bo zaburzyło cykl i wyszło tak, że nie mogłam zajść w ciążę jak już mogliśmy działać.
Zmieniłam lekarza. Kazał mi porobić resztę badań na różne anty-sranty (już nie chce w tym się grzebać, bo nic tam niezwykłego nie wykryło) i odstawić leki w cho... no, odstawić je kazał. Ok. Dalej monitorowanie cyklu. Cisza. Zero efektu. Pani będzie cierpliwa, pani myśli pozytywnie albo lepiej pani w ogóle nie myśli. No kurde, już chyba pozytywniej niż u mnie to się nie dało myśleć i nie myśleć.
Jeszcze mi przez mózg przeszło, że może ten ziołowy castagnus by pomógł (niektórym tak dobrze robi – mojej siostrze np.). Pierwszy cykl. Nic.
Drugi cykl, w 28 d.c. jedna kreska. W 32 d.c jakieś lekkie plamienie, ale takie, że to w ogóle plamieniem nie można nazwać. No cóż… @ się szykuje. Znowu lipa. Okres jednak nie przychodził. Dzisiaj 36 d.c. Wow. To to już u mnie rekord, bo do 32 dobiłam któregoś razu. Poszłam dziś na bete. 16,8. Jak dla mnie sprawa oczywista. Ciąża.
Po kiego rydza to piszę? Ano po to, że sprawdziłam i podziałało. Castagnus podziałał. Mało tego, że mi jak stoi w ulotce zmniejszył okresowy ból do zera i krosty przedokresowe wytępił od 1 cyklu brania, to jeszcze w drugim udało mi się zajść. Jestem w szoku taaaaaakim. Po roku starań udało się. Teraz pierunem po receptę. Już wiem, że będę się kłuć, bo mi lekarz zapowiedział. Ale pomyślę o tym później… bo się igieł na razie boję.
Nie mówię, żeby zaraz hurtem ten lek wykupywać (bez kontroli lekarza jak ja - wiem, że źle, ale czułam, że coś muszę zrobić, nawet na własną rękę). Mi ten lek pomógł to może i komuś pomoże w walce o dzidziusia.
Nie wiem co będzie dalej. Czy będzie dobrze, czy źle. Się zobaczy. Teraz cel: jutro powtórka bety i jeśli podniesie się, to do lekarza - dorwać go przed świętami.
 
@ivvonka świetne wieści :) dla takiego posta warto było czekać na Ciebie dwa tygodnie!!! A jak zobaczyłam powiadomienie "ivvonka odpowiada w temacie ciąża po poronieniu" to sobie pomyślałam "zaraz ją tu opiernicze że się tyle czasu nie odzywała" ale mi przeszło jak przeczytałam :) kochana mocne kciuki :*
 
@ivvonka dzieki ze przypomniałas nam swoja historie ale super gratulacje! No teraz to Cie juz bedziemy przywoływać co bys nie robila gdzie bys nie była zebys napisala co slychac! Swietnie juz sie klujesz? Ja tez bede:( ale ja razie dopiero owulka albo prawie 3 tydz ciazy:p u mnie ostatni cykl pudlo, to byl pierwszy po stracie, wtedy zloty strzal ale teraz na spokojnie u mnie;)
 
@Totois30, dziękuję. Będę się kłuć jak tylko receptę dostanę, bo mam jedynie dwie dawki Clexane, a jeszcze nie ustalone jest ile (tylko zapowiedź ginekologiczna:cool2:).
Nie martw się tą wizją kłucia. Ja się pomartwię, bo mi słabo na sam widok igły zmierzającej w stronę mięska, ciałem zwanego.
 
@ivvonka super wiadomość gratulacje trzymam kciuki za zdrowa spokojna ciążę;).

@hona rozumiem Cię szkoda ze znikasz ale jeśli tego potrzebujesz to rozumiem.
Będziemy tęsknić buziaki ;*.

@Elodia gratuluję nowej pracy dasz sobie radę na pewno cieszę się że ja dostałaś.

Witajcie ja dziś z rana wstałam i chyba posprzatam łazienke puki mały śpi muszę umyć podlogi też .Na razie pije kawkę i się rozbudzam miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Do góry