reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AgaB33 ja bym poczekala do rana chociaż dzis tez mogloby cos wyjść. Ostatnii robilam dopiero wieczorem a rano powinnam miec@ no i ladna krecha wyszla a teraz robilam tez w dzien @ no ale teraz pudło.jak masz objawy to testuj ale ja generalnie teraz czekam do terminu@ bo czasami wychodzi deeelikatnie test a malpa przychodzi, dziewczyna tak miala z watku obok, bo taka mala biochemiczna, generalnie to bywa czasema tak to bysmy nie wiedzialy nawet ale sie nastawiamy wiadomo. Tobie zycze oczywiście pieknej krechy ale kurcze najgorzej ze to wypada w sb..bo tak to w dzien@ najlepiej zrobic ale jak masz objaw to rob sikanca rano i wtedy na bete uderz jakby cos tam sie tlilo;) ja tak planowalam:) a jak nie chcesz sikanca to beta ale ja bym chyba zrobila sikanca najpierw:)
 
reklama
Czesc dziewczyny...tyle tu piszecie ze szok
..ale czytam was codziennie..postaram sir częściej udzielac zebyscie tez o mnie pamietaly....ja zabiegana praca dom praca...zaczelam druga praca tez to juz wgl..prezenty...lecimy na święta do pl ale tylko 2 dni ale zawsze coś.
..robimy niespodziankę bo wszyscy mysla ze zostajemy w irlandii :D takze troche zamieszania...mamy maly problem z kim pieska zostawimy bo znajomi w ostatniej chwili odmowili...:( ale to jakos ogarniemy...
To tyle u mnie...
A co do przykrego tematu ..dzis u mnie mija miesiąc od poronienia...humorki...i bol piersi takze mysle ze pierwsza @ sie zbliza...ostatnim razem @ przyszła 28 dni po poronieniu...i wtedy moje cykle wygladaly tak ze wahaly się miedzy 28-37...ciekawa jestem jak teraz będzie.
Caly czas nie mogw wstawic wynikow z badan ale wszystko w normie...wiem ze 2 poronienie to nie przypadek ale mimo wszystko chce w to wierzyc! Co do seksiku to tez tacy nagrzani byliśmy bo od czasu kiedy test wyszedl pozytywny nie kochalismy sie bo jaa ie balam po prostu...to jak tylko skonczylo sie krwawienie..to odrazu moj wzial mnie w obroty...:laugh2:
Co do staranek...ja juz moglabym teraz..ale ze mamy jakies inne priorytety to odkladamy to na marca ..tak bardzo chcialabym miec bejbi :( co do wspomagaczy...hmmm...od nowego roku zaczynam brac SYMFOLIC nie wiem czy slyszalyscie...moj gin mi polecil dla kobiet planujacych ciaze..tez chce zmienic dietę i wrocic do cwiczen...jakos pod koniec stycznia mam wizytę u mojego pl gin bo tez wracam bo czas suknie ogarnac ma slub to obierzemy plan dzialania co do przyszlej ciazy ;)
 
@Calineczka24 Wiktorek bawi się w pokoju ja teraz kawę pije teraz Wiktor późno zasypia i śpimy dłużej;).
To widze że nie tylko ja kursuje z prezentami i po Wigiljach nie jestem sama jak pójdę na swoje to zrobię wielka Wigilje dla wszystkich i nigdzie nie będę jeździć hihi
 
@Calineczka24 Wiktorek bawi się w pokoju ja teraz kawę pije teraz Wiktor późno zasypia i śpimy dłużej;).
To widze że nie tylko ja kursuje z prezentami i po Wigiljach nie jestem sama jak pójdę na swoje to zrobię wielka Wigilje dla wszystkich i nigdzie nie będę jeździć hihi

Wiadomo u siebie to u siebie :)
Ale ja już się przyzwyczaiłam do spędzania Świąt z rodziną mojego M :) w tym roku to juz nasze 5 wspólne święta więc jest dobrze. :)
Wiadomo w pierwsze Święta byłam tak spięta, że każdy miał ze mnie polew ( rodzeństwo męża) :D
Teraz już na luzie. Chciałam teściowej pomóc w kuchni to jeszcze mnie opierdzieliła, że gdzie ja z takim brzuchem będę się po kuchni krzątać, więc ja nie robię nic :D - idę na gotowe, że tak powiem ;)

@angie. A kiedy planujecie ślub? :)
 
Hej dziewczynki
@membaris to juz Twoj drugi cykl staran, tak? Teraz juz musi byc pieknie :D
@AgaB33 trzymam kciuki tez za owocny tescik jesli go zrobisz a jak nie to ta beta bedzie najpewniejsza :) oby sie udalo !!! ✊✊✊
@gosia100 termin @ masz na 30-go? To zupelnie tak jak ja, ale strasznie mnie korci zrobic test wczesniej :)
 
Powiem Wam że jak wyjdzie test to na betę nie jadę bo i tak przyrostu nie zrobię, chyba że w sobotę. Czw i sb będzie ok jak coś aby przyrost sprawdzić? Czy mały odstęp?
Wiecie u mnie finanse muszą być dobrze skalkuowane bo to towar deficytowy
 
@Funia90 chyba mnie nie pobijesz padl mi przed wczoraj telefon kontakty mi padly zdjecia itp:/ na dodatek moje okulary sa tak porysowane ze no nie da sie przez nie patrzec czeka mnie wymiana kolejny wydatek :/ 26 wesele siostry tysiac trzeba dac sukienki brak:/ jutrk jade poohladac sukienki na swieta jeszcze nic nie zrobione poza oknami i lozkami:/ jestem w lesie a moze w czarnej d... nie martw sie moj maz tez nie wykazuje checi w pomocy w sprzataniu ale ja mu po prostu kaze cos zrobic i koniec gadki on zajal sie zakupami i sprzataniem lazienki dzisiaj ma jeszcze cos ogarnac a jutro juz na maksa trzeba sie sprezyc i nast wydatek fryzjer :/kula w leb niech sie juz ten rok skonczy.
 
reklama
Do góry