reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny. U mnie chyba jednak nic nie bedzie i tym razem :( mimo brania lekow mam ciagle okropny bol brzucha, mam wrecz wrazenie ze sie nasila. Okres ma byc na jutro i nie zdziwie sie jak przyjdzje w tych dniach :( narazie nie mam krwawien czy plamien ale ten bol jest spory, jak w zeszlym miesiacu zaraz przed tym jak zalala mnie fala krwi. Polaczony bol piekacy jak przed okresem z bolami skurczowymi jak przy porinieniu. Lykam duphaston, nospe i magnez ale nie jest lepiej :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kari21 ... trudno mi cokolwiek powiedzieć ;/ według mnie powinnaś brać juz leki po owulacji ... pewnie też wyznacznikiem będzie żelazny zestaw ... dobrze Ci życzę , ale tak można w nieskończoność , a cierpi na tym Twój organizm i Ty sama ...
 
Hej kobiety :)

Upatrzylam z mężem mieszkanie teraz pozostaje sprzedać to obecne ale jeśli właścicielka znajdzie wcześniej kupca to sprzeda także trzymajcie kciuki by się udało.

Muszę teraz uciekać sprzątać jutro pierwszy klient na mieszkanie przyjdzie .
 
@kari21 jak byłam w ciąży z Misiem i nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży to miałam krwawienie i okropny ból brzucha aż musiałam Ketonal brać a to okazało się implantacją. Spokojnie, do póki nie krwawisz to jest nadzieja. Z tego co pamiętam to masz problem z endometrium więc może z tym coś trzeba zrobić. Kurcze nie wiem co Ci doradzić.

@mamcia2014 powodzenia, oby Wasze plany się udały:)

Byłam dzisiaj pierwszy raz z nim synkiem u dentysty. Było super. Dentystka podejście do dzieci extra, bawił się sprzętami i potem ładnie otworzył buzię i na szczęście moje obawy się nie potwierdziły i ma zdrowe ząbki. Bardzo mu się podobało:)

Ehh zaczęłam plamić. Albo okres albo plamienie implantacyjne. Muszę czekać cierpliwie na rozwój sytuacji.
 
Eh no nic dziewczyny :( poprostu czekam na rozwoj wydarzen. Nic wiecej nie zrobie. Nastawiam sie niestety negatywnie bo naprawde czuje ze bedzie zle, nie ukrywam. Jednak w zadnej zdrowej ciazy sie tak nie czulam. Czekam wrecz na krwawienie, chyba to nieuniknione. Jest mi przykro ale chyba nic nie jest gorsze od tego czekania. Tak czy siak zeby zobaczyc cos na usg jest zdecydowanie za wczesnie wiec nic mi juz nie da wizyta u gina nawet i dzis :( no nic, moze kolejne cykle beda szczesliwsze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mamcia2014 &&& kciuki !!! :)
@kari21 tak jak mówię , wydaje mi się ,że zanim zaczniesz się starać potrzebujesz kompletu leków żeby mieć jak zabezpieczyć ciążę...przepraszam ,ze to pisze , ale raczej bez nich ciąża się nie rozwinie :< ... wiem po sobie ... całą nadzieję pokładam w tych lekach i bałabym się zachodzić bez ;/ przytulam czekanie dobija wiem :*
 
@kari21 u Ciebie te zrosty moze robia zla robotę, ale moze będzie dobrze.każda ciąża jest inna. Mysle, ze nie zaszkodzi jak będziesz jadla migdaly i suszone morele, dobrze robia na endometrium, moze jeszcze nie jest za pozno. Walcz. Trzymam kciuki.
@mamcia2014 trzymam kciuki
@Olasec krory o Ciebie dc? Ile dni po? I kiedy masz termin @?
@Funia90 co u Ciebie?

Ja sobie zrobie ocene cyklu, choc m i tak nie przyjedzie na owulke, ale bede chociaz wiedziala, na czym stoję.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jula waży 394 g :) wszystko dobrze ;)
Nie wiem ile mierzy bo jej lekarz nie zmierzył, ale najważniejsze, że wszystko dobrze :)

@Funia90 jak sie macie?

@mamcia2014 oby Wam sie udało z tym mieszkaniem :)

@Olasec nawet nie chce sobie wyobrazac przez co teraz przechodzi koleżanka :(
Super wiesci. Niech sobie malutka rośnie:biggrin2:
 
Do góry