reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochanie ja poronilam w 20 dc. Tez mam zal ze to nazywane bylo poronieniem a nie urodzeniem martwego dziecka. Trzymalam moja coreczke na rece i dla mnie taki malusi czloweliek to istota a nie plod....
Walcze dalej po prawie 4ech latach dopiero i idzie ciężko ale jeszcze się nie poddalam.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Tak miałam napisane gdzieś więc nie nazywałam tego poronieniem.
Kochana ja tez musialam urodzic 4 dni wywolywali :( tak bylam za granica 10 lat wiem jak traktuja w cuazy idz prywatnie albo przyjedz do pl i zrob bo warto moja gin zapowiedziala ze od pozytywn testu clexane i luteina wiec poczytaj tez o zelaznym zestawie na forum badania po poronieniu powodzenia :):)

Gdzie znaleźć coś o tym zaleznym badaniu? Bo nie rozumiem...
Mam również swojego ginekologa w Polsce i nic takiego nie mowil. Ja nie mam problemu z zajściem ani donoszeniem więc wtedy też te leki ?
 
reklama
@Cos_tam_marze antykoagulant tocznia nalezy do zespolu antyfosfolipidowego,w ktorego skald wchodzi jeszcze kilka innych badan,m.in p/c antykardiolipinowe.
22 tydzien to porod przedwczesny,a nie poronienie[emoji24][emoji20]

@Frezja_1 a pokus sie[emoji4]

@ni_kusia kochana z tego co kojarze to inofem ma zwykly kwas foliowy a my powinnysmy go unikac,tak samo femibion jak dobrze pamietam ma metyl ale zwykly kwas tez.
Prental uno z dostepnych suplemetow sklepowych nie ma kwasu foliowego zwyklego.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi genetyk mowila ze trzeba brac jeden i drugi bo ten zwykly sie wysika a ten metyl wchlonie[emoji5] wiem ze kazdy lekarz mowi inaczejm..ale kogos trzeba sluchac. Niby heparyne od testu powinno sie brac ale moj ginekolog da mi recepte od tetna plodu dopiero...tak wiec co lekarz to teoria...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie było mnie zaledwie kilka godzin a tu tyle do nadrabiania ;)
Witam nowe dziewczyny. Szkoda że akurat tutaj się poznajemy, to przykre że i was to spotkało. Światełko dla waszych Aniołków [*]
Ja miałam 3 dni przerwy w krwawieniu a dzisiaj znowu to samo :( byłam u lekarki, dostałam zastrzyk i receptę na leki hamujące krwawienie i codziennie mam jej dawać znać jak sytuacja. Powiem Wam że mam już dość :( myślałam że już wszystko będzie ok, a tu znowu to :( najgorsze jest to że nie ma żadnej przyczyny krwawienia. W środku jest czysto i nic się nie dzieje złego :( chyba już nigdy nie będę mieć swojej upragnionej dzidzi :(
 
Nie było mnie zaledwie kilka godzin a tu tyle do nadrabiania ;)
Witam nowe dziewczyny. Szkoda że akurat tutaj się poznajemy, to przykre że i was to spotkało. Światełko dla waszych Aniołków [*]
Ja miałam 3 dni przerwy w krwawieniu a dzisiaj znowu to samo :( byłam u lekarki, dostałam zastrzyk i receptę na leki hamujące krwawienie i codziennie mam jej dawać znać jak sytuacja. Powiem Wam że mam już dość :( myślałam że już wszystko będzie ok, a tu znowu to :( najgorsze jest to że nie ma żadnej przyczyny krwawienia. W środku jest czysto i nic się nie dzieje złego :( chyba już nigdy nie będę mieć swojej upragnionej dzidzi :(
Przepraszam ze zapytam ale w ktorym t.c. jestes?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roki_1991 A może spróbuj u innego lekarza? Może masz jakąś nadżerkę? Albo lekarka czegoś na USG nie widzi? Sama nie wiem co Ci doradzić... Przecież krew w takiej ilości z niczego się nie bierze.
 
Nie było mnie zaledwie kilka godzin a tu tyle do nadrabiania ;)
Witam nowe dziewczyny. Szkoda że akurat tutaj się poznajemy, to przykre że i was to spotkało. Światełko dla waszych Aniołków [*]
Ja miałam 3 dni przerwy w krwawieniu a dzisiaj znowu to samo :( byłam u lekarki, dostałam zastrzyk i receptę na leki hamujące krwawienie i codziennie mam jej dawać znać jak sytuacja. Powiem Wam że mam już dość :( myślałam że już wszystko będzie ok, a tu znowu to :( najgorsze jest to że nie ma żadnej przyczyny krwawienia. W środku jest czysto i nic się nie dzieje złego :( chyba już nigdy nie będę mieć swojej upragnionej dzidzi :(

Ja wiem, że łatwo jest mówi ale póki jest wszystko dobrze musisz być dobrej myśli. Nie możesz mieć dość! Musisz być silna ;* ja wierzę, że będzie dobrze. Dostałaś zastrzyk więc może to pomoże i wcale nie musi wydarzyć się nic zlego.
Trzymam kciuki;*
 
@ni_kusia nie jestem w ciąży. 27.04 miałam zabieg, mój Aniołek odszedł w 9 tc. Od tego czasu mój organizm nie może dojść do ładu. W piątet miałam kolejny zabieg, bo cały czas krwawilam. I dzisiaj znowu...
@Cos_tam_marze mam dość dlatego że od dwóch miesięcy nie chce się to unormowac. Chciałabym być na etapie starań chociaż, a tak cały czas się ze mnie leje....
@witch84 nie wiem jak to jest, ale czy przy nadżerce można tyle krwawic? Nie znam się na tym... Poza tym na prawdę to badanie co miałam 3 tygodnie temu pokazało że wszystko jest idealnie.. No nic, zobaczę jak będzie dalej. Nie chce zmieniać lekarki ale jeśli się nie poprawi to będę nad tym myśleć... :(
 
reklama
@Funia90 pewnie masz racje co lekarz to inaczej podchodzi :)
@ni_kusia 22dc to by pewnie nie pokazało i tak , niby najlepiej robić 12dpo ov ale to też nie reguła :) ja też mam ta mutacje teraz biorę "żelazny zestaw" który jest w moim opisie
@Cos_tam_marze szczerze mówiąc o mojej pierwszej martwej ciąży dowiedziałam się w UK mieszkałam tam 7 lat i nawet nie chce komentować ich podejścia do sytuacji do badań itd. wydaje mi się że jesli masz możliwość przyjeżdzać do kraju to tutaj napewno dostaniesz wszystkie badania i taniej . Nie wiem gdzie Ty jesteś ale mi w Londynie kazali zrobić podstawy o ile chce . No i takim sposobem wróciłam do PL i zostałam . Każdy ma inne doświadczenia :) Mam nadzieję , że zajmą się tam dobrze Tobą :)
@Frezja_1 ja dzień do przodu 23dc :) @ powinna byc za około 5-6dni testowałabym jutro ale dopiero będzie 10dpo i nie wiem czy jest sens sie stresować bo to za szybko troche by było , dzisiaj czuję takie naciąganie w jajnikach i pachwinach więc moze cos tam się dzieje dopiero ;p o ile to nie moje schizy ;p
@Calineczka24 czekam na relacje :D
@roki_1991 o kurcze co jest...fakt popieram dziewczyny , krwawienie nie moze być z niczego ;/ idź na konsultację moze do innego lekarza :* niech Ci zrobią cytologie albo wymazy jakies cokolwiek . Powoli się unormuje zobaczysz :*
 
Do góry