reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@gabrika bardzo mi przykro, przytulam Cię. Pamiętam że byłaś w watku październikwych mam...ja niestety tez stracilam kruszynke w 8tc dwa tygodnie temu.Trzymaj się.
 
reklama
@gabrika bardzo mi przykro, przytulam Cię. Pamiętam że byłaś w watku październikwych mam...ja niestety tez stracilam kruszynke w 8tc dwa tygodnie temu.Trzymaj się.

Tak, pamiętam Cię również z wątku LISTOPADOWYCH MAM, nagle zniknęłaś... Strasznie Ci współczuję, wiem co czujesz...

Jakie masz zalecenia od lekarza?
 
Hej, czy mogę dołączyć???

Wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.
Mojemu maleństwu przestało bić serduszko (9 tc)...
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png
W poniedziałek idę do szpitala na diagnozę co z dalej: zabieg czy naturalne poronienie...?

Tylko co potem? Co dalej?
Kochana, ściskam mocno. Ten 9 tc to jakieś fatum...
Tez straciłam dziecko dwa tygodnie temu w 9tc.
Ja miałam zabieg i to chyba lepsza opcja niż samoistne poronienie.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyn ja niestety też poroniłam długo wam zeszło dojcie do siebie psychicznie i fizycznie?
Witaj znajdziesz tu swoje wsparcie;) u mnie już jest wszystko ok. Nie powiem bo wciąż o tym myślę ale boli mniej;/
Hej, czy mogę dołączyć???

Wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.
Mojemu maleństwu przestało bić serduszko (9 tc)...
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png
W poniedziałek idę do szpitala na diagnozę co z dalej: zabieg czy naturalne poronienie...?

Tylko co potem? Co dalej?
Kochana ja miałam zabieg;/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gabrika poronilam samoistnie, zaczelo sie od niewielkiego plamienia, caly czas bralam duphaston.Nie bylam na lyzeczkowaniu choc skierowanie mam.Chodze na kontrole do gina,i robie betę ktora spada ale powoli.Biore tez metronidazol.Ogolnie nie wiem czy nie bede musiala isc na zabieg bo wszystko wolno sie oczyszcza i mam grube endometrium.
 
Ciężko tu mówić o "lepszej opcji" :( jak po zabiegu się czułaś? Jakie dalsze rokowania?
Kochana, po zabiegu nic mnie nie bolało. 12 dni krwawilam/plamiłam.
Czekam na wizytę u lekarza i na dalsze postępowanie. Liczę ze po pierwszej miesiączce będę mogła znów próbować. O ta ciążę starałam się dwa lata.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gabrika poronilam samoistnie, zaczelo sie od niewielkiego plamienia, caly czas bralam duphaston.Nie bylam na lyzeczkowaniu choc skierowanie mam.Chodze na kontrole do gina,i robie betę ktora spada ale powoli.Biore tez metronidazol.Ogolnie nie wiem czy nie bede musiala isc na zabieg bo wszystko wolno sie oczyszcza i mam grube endometrium.

A nie myślałaś o tym by od razu zrobić zabieg?

Kochana, po zabiegu nic mnie nie bolało. 12 dni krwawilam/plamiłam.
Czekam na wizytę u lekarza i na dalsze postępowanie. Liczę ze po pierwszej miesiączce będę mogła znów próbować. O ta ciążę starałam się dwa lata.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Tak mi przykro... :( tak długo wyczekiwane i takie nieszczęście :(
Byłaś na zwolnieniu lekarskim po zabiegu? Wydaje mi się, że po zabiegu to minimum 3 - 6 msc nie mozna się starać :(

Robiłyście jakieś badania genetyczne?
 
reklama
Gabrika. L4 jest na 3 tygodnie. Odnośnie starań to zależy od organizmu. Jeden się pozbiera szybciej inny nie. Do tego podchodzi się indywidualnie. Ja badań genetycznych nie robie bo mam już jedną córkę przy której nie było żadnych problemów. Póki co staram się myśleć ze tak się po prostu stało. Czekam na wyniki badań histo pato i zobaczymy co wyjdzie po usg.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry