reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jankesowa szkoda ze spotykamy sie w tym miejscu pewnie bylas tez na listopadowkach ja mialam termin na 1 listopada:-( A co do @ to moja juz druga od teraz zaczelam brac tabletki bo do staranek jeszcze troszke czasu jak widac po suwaczku ale juz nie moge sie doczekac a jak u ciebie jak sobie radzisz? Kiedy przyszla pierwsza @ ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lila pierwsza przyszła 8 maja 28-29 dni a druga powinna być dziś ale licze że może nie przyjdzie ( znając życie to sobie nadzieje robię) :no::no: ja już tak mam a potem nie miłe zaskoczenie będzie... ja miałam na 11 listopada termin
 
Jeżynka – szukałam czegoś i jak to zobaczyłam to wiedziałam, że to i nic innego ;-)

Onaxxx – ślę gorące pozdrowienia, dużo słońca i uśmiechu :tak:

Jankesowa – nie kusi Cię testować? ;-)

Lila001 – a Wy staranka za 6 miesięcy zaczynacie z jakiegoś konkretnego powodu, czy tak po prostu chcecie? :sorry:


A mi zostało do sprzątnięcia jeszcze jeden pokój, potem pół klatki schodowej i całe jedno piętro jeszcze, ale mam na to przecież jeszcze trzy dni, a nie chcę się przemęczać więc robię sobie powolutku, bo Ada już raz mnie do pionu postawiła :-D Także nic na siłę ;-)

Ciekawe jak mi wyszło ciasto limonkowe od Kasikz :dry:
 
Lilijanna my staranka zaczynamy od nowego roku ale moze jeszcze we wrzesniu zaczniemy sie starac zobaczymy jak sie wyrobimy z kilkoma sprawami bo w Plosce mamy jeszcze pare spraw do pozalatwiania a to wiaze sie z kosztami i tu w Itali po wakacjach przeprowadzac bedziemy sie do nowego mieszkania a wiadomo jak to z przeprowadzkami wiec raczej poczekamy do nowego roku i to jes powod odlozenia staranek;-) ale mam nadzieje ze ten czas szybko minie
 
lilijanna takie jakieś ciągnięcia brzucha mam jakby @ miała przyjść więc raczej nici z tego wszystkiego....
lila dzięki za kciuki:-)
 
Witam dziewczynki, szczególnie serdecznie te które mnie jeszcze pamiętają, czyli starsze bywalczynie CPP.
Witam nowe Aniołkowe Mamusie i Mamusie zafasolkowane.
Bardzo dawno mnie tu nie było, wróciłam podzielić się z Wami moim małym szczęściem, córcią Glorią która urodziła się 28.05 o godzinie 11.05. Jestem przeszczęśliwa ale mam żywy dowód że po żalu przychodzi radość Zdjęcie0218.jpg

Waga 3850
Wzrost: 60 cm.
 
Aga GRATULUJE!! :-):-):-):-) Mała jest cudowna!!!!!!!!! :-D:-D:-D
Ale ten czas szybko leci, ja jeszcze pamiętam dzień, w którym napisałaś na forum, że jesteś w ciąży ;-);-)
 
reklama
Witam kobietki. W końcu przyszedł czas na kilka dni laby :-) Pisze po raz kolejny, że zupełnie nie wiem co sie dzieje za forum bo jak nadrobię to potem ..... znowu mam dużo do nadrobienia. I tak w kółko. Dla wszyskich nowych aniołkowych mam
[*] i ogromne gratulacje dla nowych zafasolkowanych mam.
Słodziutka nie miałyśmy okazji się poznać i pogadać ale czytam Twoje wypowiedzi widzę, że tobie tez się udało. Super :-) Mam nadzieję, że teraz bedzie tylko lepiej.
Lilijanna czyli dla mnie Lila to już 31 tydzień. Czas leci jak szalony i suwaczek mnie do przodu.
Nadziejo moja gdzie sie podziewasz?. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze.
Nie dam rady odpisac Wam wszystkim bo juz sie pogubiłam. Ale wszystkie pozdrawiam.
 
Do góry