reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

:-(Hej dziewczynki ja kolejny dzien w lozku az mnie kregoslup juz pobolewa chodze troszke ale noga ciagie.I tak mysle kiedy teraz opatrunek zmienic na szwach hmm bo tak informuja w tych szpitalach ze szkoda gadac mi powiedziala pielegniarka ze jak nie bedzie mokry opatrunek i krwi nie bedzie to niech sobie bedzie do 6 dni.Mama do was pytanko czy ktoras wie kiedy najlepiej go zmienic?Wiem ze to nie forum o nodze ale moze ktos mi doradzi:-)
 
reklama
mi już troszkę lepiej, jeśli chodzi o grype jelitową, teraz bola mnie kośći, ale pewnie od tego ze nic nie jadlam:(Z pęcherzem bez zmian chyba wezme ten lek..lekarz dal mi jeszcze cipropol, jakby biseptol nie zadziałał.. słyszałyście cos o tym leku?Może od razu go wezmę, bo coś mi sie kojarzy że kiedyś brałam biseptol i prawie życie skonczyłam po nim...
teraz na mojego K jelitówka przeszła:(Najprawdopodobniej mój chrześniak z przedszkola przyniosł...
 
oj widze ze ty dzis jakos bojowo nastawiona...

nie -po prostu czekałam na racjonalne wytłumaczenie -bo w sumie można się na stałe do KTG podłączyć albo do usg -czemu nie -jak ma to kogoś uspokoić. Nawet położne mają problem ze znalezieniem tętna a co dopiero rozhisteryzowana po 30 sekundach szukania matka.

A co ja mam robić -co chwilę brzuch szturać żeby się dziecko poruszyło?

Do poniedziałku.
Miłego weekendu
 
nie -po prostu czekałam na racjonalne wytłumaczenie -bo w sumie można się na stałe do KTG podłączyć albo do usg -czemu nie -jak ma to kogoś uspokoić. Nawet położne mają problem ze znalezieniem tętna a co dopiero rozhisteryzowana po 30 sekundach szukania matka.

A co ja mam robić -co chwilę brzuch szturać żeby się dziecko poruszyło?

Do poniedziałku.
Miłego weekendu

Ja już o KTG nie chciałam wspominać, bo też mi to przyszło na myśl, hihihi
 
Agatko nie wiem jak Twoje dziecie, ale ja moje mogę sobie szturac az padne :-p jak spi to go nic nie obudzi i ma mnie w glebokim poszanowaniu - chocbym na trampolinie skakala :-p a przyznaje ze zdarzylo mi sie poszturac :zawstydzona/y::-D
 
Hej , Nie było mnie trochę , ale nadrobiłam zaległości.
Gratuluję nowych fasoleczek i pięknie mknących suwaczków !!!
Tak Was czytam i jedno mi się nasuwa , i tu zgadzam się w zupełności z AGATĄ
PRZESTAŃCIE WARIOWAĆ !
Cieszcie się i napawajcie ciążą , bo inne : Violka , Ilonka , Kasikz i JA też okropnie Wam zazdrościmy. Nam pozostaje tylko czekać. A to trudne jest jak cholera.
Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki i pozytywnego myślenia życzę .
 
Dziewczynki nie możemy świrować ale niech każda pisze co jej na duszyczce leży bo po to jest to forum:-):-) i każdy może mieć gorszy dzionek.
Nasza agatka chyba dzisiaj nie ma humoru i jakoś bojowo nastawiona jest :-):-)
kochane życzę wam miłego wekendu :-):-) buziaczki jutro zajrzę i was poczytam troszkę:-):-)
 
Hej.u mnie pierwsza @ dobiegła końca.
w poniedziałek ide na badania i wciąż nie wiem jakie?
AGATKO-chciałabym miec taka koleżankę jak TY i choć odrobine
takiego nastawienia do życia.:sorry:
pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamuśki.
 
reklama
Do góry