reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anetusiu, strasznie mi przykro,że oprócz bółu po stracie boli obojętnośc otoczenia. Zostań tu z Nami. Nie jestem tu jeszcze za bardzo zadomowiona, dołączyłam niedawno, mój aniołek jest z 12 czerwca 2008, ale juz dziewczyny dały mi odczuć swoje wsparcie.

Naprawdę przykro mi ogromnie. A może mąż nie umie się po prostu zachować dlatego milczy? Nie chcę szukac usprawiedliwienia, snuję domysły tylko.. Pisz kiedy tylko będziesz miała potrzebę.:tak:
 
reklama
Właśnie wróciła moja córka ze szkoły, świadectwo ze średnią 5.0 Jestem z niej dumna i przyznam ,że sie chwalę. Dokumenty złożyła do Liceum, oby dostała sie tam gdzie chce. I jak tu nie chcieć mieć dzieci?? Skoro daja same radości..
 
witajcie w kolejnym pogodnym dniu
i pamiętajcie że nie musi tu chodzić tylko o pogodę na zewnąrtz ale i pogodę ducha
ja tez właśnie powróciłam ze szkoły z moim maleństwem i każdej z was życzę takich chwil- fajnie być rodzicem
niestety wieczorami nie moge dopchać sie do kompa bo okupuje go mój M, chyba to go odstresowuje!
anetusia- strasznie ci współczuję i straty fasolki i podejścia męża, myslę że może nie dorósł do posiadania jednego dziecka a co dopiero dwóch. mam nadzieję że wydorośleje, moim zdaniem nie potrafi cie zrozumieć bo chyba tak naprawdę w życiu nie cierpiał. kiedyś będzie cię potrzebował i zobaczy co oznacza wsparcie kogoś bliskiego:-(
narazie bądź z nami, tutaj napewno znajdziesz zrozumienie.

syla- trzymaj się, każdy następny ból nas wzmacia więc myślę że jesteśmy superbaby i nic nas nie złamie.:wściekła/y:
 
meluduje sie od rana...tzn od rana was poczytuje, ale poniewaz wkuwam testy na prawo jazdy wiec narazie nie pisałam

anteusia...tak mi przykro...nie chcę być pskudna, ale co to za mąż który myśli o usuwaniu ciąży??

ja tez wam się musze pochwalic-moze nie jest to tak spektakularne jak swiadectwo z paskiem, ale dla mnie to powód do dumy. a mianowicie-od 2 tygodni nie obgryzam paznokci...dla mnie to wyczyn, bo jak zaczełam po pierwszym poronieniu to do krwi gryzłam przez ponad rok....a tu nagle stwierdziłam ze dosc...i jak narazie sie udało....

i mam jeszcze dosc smieszna historie...moj tata jest dyrektorem w podstawowce...wczoraj mial zakonczenie roku dla zerowki, pani dawała dyplomy, a on wreczał zestawy dla pierwszaka-kredki, bloki itp. i nagle na scenę wkroczył mały chłopiec, mimo ze nie była jego kolej i chciał do pani na uszko powiedziec, a powiedział dosc blisko mikorofonu....."a maciek to puscił bąka a mnie chce się siusiu!"...całe boisko dzieci i rodziców wyło ze smiechu...
 
Mrodoklejko- gratuluje ostrego zapału w nieobgryzaniu:-) moja kolezanka obgryzała przez cale zycie az w koncu kidys udalo mi sie ją namówic na pazurki z akrylu i teraz juz nie obgryza coby sobie zębów nie połamac:-)
co do historii ze szkoły twojejgo taty - dzieci są słodkie-nic dodac nic ujac:-)

a kiedy masz egzamin na prawko?? ja juz 11 lat jestem kierowcą a testy zdalam za 2 razem a jazde za 4:-) ale przyznam ze podchodząc do egzaminu wcale nie potrafilam jeździć:-)a teraz jestem niezłym kierowcą:-) nie licząc tego zerwanego zderzaka w dniu ślubu...hehe
co do szpitala raszei miałas racje, zeby wszedzie byla taka atmosfera!!!
 
jeszcze nie wiem kiedy mam egzamin....w srode lub w czwartek zaczynam jazdy....to juz moj drugi kurs na prawo jazdy...pierwszy robiłam w liceum, testy zdała, oblałam raz na placu, a potem zczeły sie matury, egzaminy wstepne na studia, wakacje, a potem przeniosłam sie do poznania i juz nie dokonczyłam....od tego czasu mineło 8 lat i teraz zapisałam sie na kurs, ale dogadałam z instrutorem ze musze tylko wyjedzdzic godziny i zdac testy, na zadne wykłady nie musze chodzic...wiec sobie przypomina,m troche co i jak bo testy chciałabym zdac jak najszybciej...zwłaszcza ze umiem jezdzic...i mam zamiar te 30 godzin wyjezdzic w 3 tyg...
 
reklama
Właśnie wróciła moja córka ze szkoły, świadectwo ze średnią 5.0 Jestem z niej dumna i przyznam ,że sie chwalę. Dokumenty złożyła do Liceum, oby dostała sie tam gdzie chce. I jak tu nie chcieć mieć dzieci?? Skoro daja same radości..
No, nie powiem, jestem pod wrażeniem, gratuluje córki, a co do liceum to się nie martw, z taką średnia napewno sie dostanie:-)

ja tez wam się musze pochwalic-moze nie jest to tak spektakularne jak swiadectwo z paskiem, ale dla mnie to powód do dumy. a mianowicie-od 2 tygodni nie obgryzam paznokci...dla mnie to wyczyn, bo jak zaczełam po pierwszym poronieniu to do krwi gryzłam przez ponad rok....a tu nagle stwierdziłam ze dosc...i jak narazie sie udało...

Nieźle, ja nigdy nie obgryzałam, ale mój szwagier obgryza i też ma tak obżarte, że niedługo wogóle nie bedzie miał paznokci i wtedy chyba się zabierze za te od nóg:-)

A u mnie raz pada, raz słońce świeci:-)Echh, a ja mam leniaaaaaaa:szok:
 
Do góry