reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No to musze was zmartwic bo plan nie wypalil i Motylek nadal w dwupaku. Zalozyli jej jakis tamponik ktory ma wspomoc rozwarcie, niestety narazie nic sie nie dzieje, akcja stoi w miejscu. Jak bede cos wiedziec dam wam znac, trzymajcie kciuki dalej;-)
Dziękujemy za informację, trzymamy kciuki Motylku

I ciągle mam dylemat, czy wypada mi ubrać skromną sukienkę ślubną...
Moim zdanie powinnaś wybrać taką sukienkę, w której będziesz się dobrze czuła. Po próbuj skromniejsze i te bardziej "wystawne" i wtedy zdecyduj, pamiętaj że to Twój dzień :tak::tak:
co sadzicie o tych witaminach???
Witaj, bardzo mi przykro
[*]
Te witaminki na pewno nie zaszkodzą :tak:

Witaj wśród Nas
[*]

Witam babuszki, wreszcie dorwałam specjalistę (bo internista chyba o cytomegali słyszał po raz pierwszy :-p)
Specjalista powiedział, że ten wirus przeważnie mija po roku, półtora, góra po dwóch latach.
Ja trzymam kciuki, żeby jednak szybciej sobie ta cytomegalia poszła

organizm mój też chyba jakis bunt przeżywa czuję się fatalnie jestem zmęczona ospała spuchły mi piersi chyba na dniach @ przyjdzie
No to czekamy

Będę do Was zaglądać, ale na razie o sobie nie będę miała co pisać... :-(
Zaglądaj :tak:

Kinguś ale Twoja córcia jest wspaniała na tych zdjęciach!!!! CUdo....
Dziękuje :*
Wszyscy mówią, że do M podobna ;-);-)
 
reklama
Mama Sówka cieszę się, że zajrzałaś bo brakuje tu ciebie :) 13 sierpień już niedługo, może dowiesz się już kto mieszka u ciebie w brzuszku :)

Kinga, a jak ty się czujesz?
 
MOMO SÓWKO kochanie ja Cię nie skrzyczałam bo nawet nie śmiałabym podnieśc głosu na kobietę w ciąży ale po prostu martwiłam się i nawet tak troszkę sobie pomyślałam że juz o nas zapomniałaś

Kochana ja żartowałam:-) super, że o mnie pamiętasz i dziewczyny też:tak: ale ja czasem nie mam siły do tego kompa, bo net nam siada i tylko mam nerwy, żeby coś na Lutówkach napisać:confused: ale poprawię się, bo mam nadzieję, że te straszne mdłości mi już przechodzą:-)
 
Sonitko wiem, ze ci ciężko i co tu dużo gadać, ale będę cię dopingować!! Ja ze staraniami czekam do stycznia, bo chociaż igM ujemne to pierwszy lekarz kazał odczekać 6 miesięcy i tak też zrobię.
Tak więc kochana na razie obie czekamy i cieszmy się z przytulanek :)
 
Witam dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale zabieganai zapracowana jak zwykle jestem. Dziś na 20 idę do ginki i się dowiem czy mam zielone światełko. Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
ilonko tak długo czekasz do staranek :confused: ja tylko czekam na sygnał od lekarza jak będę miała zielone światełko to zaraz zacznę działać.... może mi się uda w noc poślubną :-);-)

20091003560213.png
 
Do góry