reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Motylku ja juz niedlugo tez zapomne jak wyglada sex bo od momentu kiedy dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy nic nie bylo-no i lekarz tez powiedzial,ze na razie zakaz.
Najwazniejsze,zeby z dzidzia bylo ok.Czasem trzeba sie poswiecic:-)
 
reklama
Diana wyobraziłam sobie Twojego maluszka jak to mówi, to musi być cudowne uczucie.

Właśnie!


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MAMUSI, ŻYCZĘ WSZYSTKIM OBECNYM, ŚWIEŻUTKIM, ZAFASOLKOWANYM i NIEDŁUGO ZAFASOLKOWANYM MAMUSIOM!!!

I mam cichą nadzieję, że będę za rok mogła obchodzić to święto jako pełnokrwista mamunia :-)
 
Będziemy działać. I zobaczymy co wyjdzie z tego ;-)

Ginka powiedziała mi dziś że owulka będzie jutro albo pojutrze. Tak że musimy działać pełną parą ;-) ;-) ;-) . Ale nic na siłę kochane jak ma być to bedzie.
 
Nie śmiejcie się, ale tak patrzę, że chyba przytyłam w palcach u nóg, naprawdę :eek::szok::-DNie no zawsze takie delikatne stópki, a teraz grubasy takie się zrobiły, chyba muszę dzisiaj zrobić pedicure, może wtedy lepiej to będzie wyglądać :sorry:
 
sonitka ale ja nie wierze że mi tak odrazu sie uda. Jakoś nie najlepiej nastawiona jestem. Mam przeczucie że nie pójdzie tak szybko. No ale bedziemy sie przytulać a co mi tam. Na lajta.
 
reklama
Do góry