reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
syla - tak na południu w Małopolsce i między Krakowem a Rzeszowem...:-)
a co do tarczycy to u mnie siostry również z nią mają do czynienia?? wiec mozę i ja mam:confused:
 
hehe no różni ludzie teraz jest sympatyczna grupa, ostatnio byli starsi, głuchoniemi a teraz dosyc młodzi.był taki jeden palant co mojego tate od cwaniaków zwyzywał...hahah komedia:-)
 
uciekam spać dziewczęta
kolorowych snów:-)
i oby złe mysli nas nie nachodziły...

i napiszcie mi jak sie fotki wkleja bo chciałam wam jakąs fotke pokazac
 
syla - do tych symaptycznych się przyłączam do palantów nie :-D:-D
A teraz znikam do męża.. bo usnął mi za plecami a rano musimy wstać :szok: o 4 więc pora już na Nas..
całuję Was dziewczynki na dobranoc i życzę wszystkim spokojnej nocy...i proszę nie szalejcie z postami :-D żeby jak przyjadę z pracy nie było jak powiedziała Gabi "hiperprodukcji" :-)

Dobranoc
 
reklama
SŁODZIUTKA dzielna jestes i to bardzo sama wiem jak to ciezko po tak szokujacej informacji czekac :zawstydzona/y: Nawet nie wiem jak to przezylam jak doszlam do domu od gin wszysko straciło dla mnie sens :zawstydzona/y:a pozniej czekac az wszystko sie skonczy To cale moje szczecie tak szybko straciłam
 
Do góry