reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dlaczegotak..wszystko mozliwe...moja mama w ciazy ze mną miała okres do 3 mc! normalny! a o ciazy dowiedziła sie bo studiowała na Akademii Medycznej i wtedy szpital w którym miała praktyki testował ówczesną nowość czyli usg! i tak sie dowiedziała ze jest w ciazy, a był to 12 tydz!
 
reklama
B- powiedz mi na czym polega to badania na chlamydię? bo czytałam w necie ale nie wiem jak oni to robią, gdzie i ile to kosztuje? i co to za badanie HSG?
dziewczyny jestem przerazona ile moze byc tych zakażeń, tych bakterii co powodują przedwszesny poród badź poronienie:-(
Sylla28 ja bedę miała robiony test na chlamydię, mukoplasme, ureaplasma i wirusa opryszczki - test zwie sie uroginPronatal, kosztuje ok 300 zl. na strinie internetowej mozna sprawdzic czy jakis gin w twoim miescie wykonuje takie testy.
 
Czesc dziewczynki:tak: a do mnie zadzwonili z zakładu ze w zaistniałej sytuacji nie przedłużają ze mna umowy o prace! pewnie nawet bezprawnie skoro jestem na zwolnieniu! co mnie zreszta bardzo nie zmartwiło bo i tak miałam dosc tej roboty! ale nie w tym rzecz chodzi o to ze z nóg zwaliło mnie to jakie było uzasadnienie a mianowicie że zaraz znowu zajde w ciaze a oni nie potrzebuja znowu problemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i po tym dostałam szału!!!! nawet nie przytocze wam jaka była moja odpowiedz bo były to same nie cenzuralne słowa!!!!!!!!! taki prezes na " poziomie" no jak bym tam była to za ten PROBLEM chyba bym mu dała w pysk!!!!!!!!
 
No wiem ze nie moga!!!!!!! ale co? pojde do sadu pracy kaza mnie przyjac i wroce ale po co chyba bym zwymiotowała jak bym miała na ta łajze patrzec!!! zaraz sama bym sie zwolniła i tylko najadła bym sie nerwow a taki stres to chyba teraz jest mi najmniej potrzebny?? zostaje ewentualnie załozenie mu sprawy o jakies odszkodowanie nad tym to sie zastanowie! bo prace za takie marne pieniadze jak tam to wszedzie znajde to juz nie te czasy ze sie kolejki ustawiały:-D tam trzymało mnie jedynie to ze nie robili mi problemow z wyjazdami na uczelnie kiedy musiałam dostawałam wolne bez problemu ale juz koncze to mam ich głeboko w D.....:-)
 
własnie wrociłam z badanian a raczej konsultacji genetycznej pytała o cała rodzine moja i meza az smiac mi sie chciało bo mam strasznie duza rodzine na koniec stwierdzila ze raczej badania beda ok
teraz musze czekac 3 miesc na pobranie krwi paranoja jakas
 
mała160, nie przejmuj się, jak mu wyjedziesz że zarządasz odszkodowania to będzie Cię jeszcze przepraszał

marlena78 - ja się umówiłam na badania genetyczne, ale konsultacja jest od razu z pobraniem materiału. Poza tym czy nie myślalaś nad tym, że te badania są bez sensu?? Ja się zasatanwiam czy się nie wycofać. Bo skoro jest to badanie kariotypu to powie Ci ono tyle ze Ty jestes kobietą, a Twój M jest mężczyzną.
 
guska35 czy tylko test na chlamydie kosztuje 300zl???:szok: moj gin mówil ze u niego moge sobie zrobic ten test, co zreszta mam zamiar zrobic w tym miesiacu ale mówił ze kosztuje to 40zl.
 
reklama
mała160, domyślam się. A właściciele i prezesi to chyba hamstwo mają już nabyte. Ja będąc na zwolnieniu po zabiegu, wypełniałam dokumenty w domu, dowozili je domnie, żeby firma nie miała zaległości.
 
Do góry