reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

szafirek13 - i My czekamy na Twoją śliczną dziewczynkę...o imieniu na literę???:-) Wiec i Tobie mocno kibicujemy i jak wszystkie czekamy na nasze Aniołki kótre do Nas powrócą!!!!
 
reklama
U was zawsze mozna liczyc na pocieszenie i rade w kazdej sprawie:tak: w grupie jakos łatwiej poradzić sobie ze wszystkim ciesze sie ze jestescie a jednoczesnie bardzo mi smutno ze taka strona musiała powstac i ze co chwile ktos nowy przychodzi:-( ale koniec smutaskow! bedzie dobrze:tak: i wiecie co normalnie strach mnie obleciał przez ten zus:baffled: lepiej by sie zainteresowali tymi prawdziwymi krętaczami jak tak bardzo sie nudza!!
 
mala160 - ZUS niestety to potęga i z nimi się nie wygra. Musisz załatwić sobie to zaświadczenie a wtedy dadzą mniejmy nadzieję że spokój. Tylko musisz mądrze mówić i nie pokazywać nerwów.
Niestety taka strona jest..i okazuję się że jest bardzo bardzo potrzebna...

Buziale i idę do męża bo troszkę zazdorosny jest :sorry: pomyślał by kto :cool: hehehe

druga połówka meczu... a On taki samotny...więc do jutra...dobrej i spokojnej.. (no może owocnej :-D ) nocki wszystkim dziewczynkom!!!
 
Dzien Dobry!

Wstałam dziś chyba bardziej zmęczona niż się kładłam, a zasnęłam o 22! Coś nie tak z pogodą, albo ze mną, a znając zycie to raczej to drugie....

zobaczymy co nam ten dzien przyniesie...

tymczasem przyniósł maila od ginka, ze estadriol ok, ale progesteron za niski....wiec kiszka...
 
Witam w słoneczny wtorkowy poranek, ostro pracuję, a raczej ostro się obijam...
Wczoraj byłam u państwowego gina, chciałam wziąć skierowanie na poziom hormonów.... dostałam, ale na morfologię. Wogle mnie tak jakoś gin potraktował. Powiedział, że jak chce się leczyć to powinnam sobie znaleźć jednego lekarza, a u nas jest tak że co tydzień jest ktoś inny, a czasem lekarze przyjmują tylko dwa razy do roku. Zrozumiałam, że jeśli nie stać kogoś na prywatnego lekarza to nie stać go też na dziecko!!! Poryczałam się wczoraj. Mam swojego prywatnego gina, nawet dwóch, ale niektóre badania mogę wykonać bezpłatnie i dlatego czasem biegam do państwowego. Dostałam skierowanie na histeroskopie i do tego muszę mieć wyniki z obserwacji cyklu...
Czy jest ktoś z Wawy i zna Wojskowy Instytut Medyczny i dr Baranowskiego??
 
Dlaczegotak, będzie dobrze, wierzę w to:-)

Modroklejka, ja też dzisiaj źle spałam i nie mogę jakoś dojść do siebie. W nocy było ciepło, psy szczekały jak oszalałe, a do tego M rozwalił się na całe wyro i nie mogłam się jakoś wygodnie ułożyć:baffled: Coś czuję, że jak trochę popracuję, to będę musiała się na chwilę położyć, bo buzia mi się nie zamyka, bezprzerwy ziewaam:nerd:
 
Ostatnia edycja:
reklama
CZESC
Dlaczegotak kciuki zacisniete.
Musze dzis znowu leciec do pracy. Tak mi sie nie chce!!!!W ciagu osmiu dni urlopu bylam piec dni w pracy.Mam juz tego dosc!!!Na szczescie podroz do niej zajmuje mi dwie minutki. Myslalam ze jak sie zwolnie to dadza mi spokoj, ale złudne byly moje nadzieje. Z jednej strony chce zostawic po sobie porzadek, a z drugiej strony zostawiłabym to wszystko i niech sobie radza. Najgorsze jest to ze to nie kierownictwo zajmie sie moimi obowiazkami tylko kolezanka zza biurka, a ja chce jakos jej pomoc. Na dodatek @ mi dokucza.
 
Do góry