reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Asiu nie smutaj się.. kochana!

Jutro obiecuje poprawę.. dobranoc.. słodkich snów.. bez koszmarków Ci życze.


kasiek(Kasiu) buziaki :*
Już mnie nie ma paaaa
 
Witajcie.....w niedzielny poranek.....pogoda u nas beeeeeeeeee...ale mnie to nie przeszkadza bo i tak leze w łóżku.....Nadal ledwo zywa.....ale bez Was jakos nie potrafię.....
Pozdrawiam ciepło Was wszystkie i życzę z okazji Dnia Kobiet....wszystkiego najlepszego abyście zrealizowały wszystkie zamierzone cele i aby spełniły się wam marzenia....
Miłego dnia kochane.....
 

Załączniki

  • 34TCAXXX8W3CA27N96VCA9R61W6CADRSA0CCA3NJNIXCA8I2OXPCA2QI6D1CAVIK7THCA8ED4AJCA91IW9HCAU42YXOCAP9L.jpg
    34TCAXXX8W3CA27N96VCA9R61W6CADRSA0CCA3NJNIXCA8I2OXPCA2QI6D1CAVIK7THCA8ED4AJCA91IW9HCAU42YXOCAP9L.jpg
    2,8 KB · Wyświetleń: 57
  • mediumk2gh35564853cc81d447085002.jpg
    mediumk2gh35564853cc81d447085002.jpg
    84,4 KB · Wyświetleń: 10
Witam :) i życze wszystkim spełnienia marzeń z okazji dnia kobiet!

marlena78 nie pisałam wczoraj bo zasnelam:) ale dziekuje za zaproszenie:)
 
witajcie

KOTI- duzo szczęscia na nowej drodze życia, aby od teraz juz tylko wszystko układało się po Waszej myśli no i życzę dzieciaczka:-))

A wszystkim Kobitkom w dniu naszego święta życzę aby kazda z nas mogła zrealizować się jako kobieta, jako matka....bo to nas najbardziej czyni wyjątkowe...i każda z nas na to zasługuje...

Mój kochany mąz uraczył mnie dziś 25 tulipanami, przepiękne... taki powiew wiosny...

A u nas bez zmian, leże i leże... rana nadal krwawi, juz z kolejnego miejsca,chyba znowu wybierzemy się do szpitala,z łóżka nie mam siły wstać bo wciąz na relanium jade, nudzi mi sie okropnie, to juz 10 tydzień jak leze...

no nic miłego dnia, a ja mam z milion odcinków dr House do obejrzenia...
 
Cześć dziewczynki! U nas dzisiaj piękna pogoda, zaraz idę z siostrą na spacer.

Syluś, mam nadzieję, że z dnia na dzień rana będzie się goiła i będzie lepiej.

Magdalenka, Aga, witajcie z rańca!
 
reklama
W Dzień Kobiet życzę Wam abyście odnalazły w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Wam osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, a w sobie miłość i byście miały szansę obdarzyć nią kogo tylko zapragniecie.
004.gif
004.gif
004.gif
004.gif
004.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry