reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kingus ja tak samo sie czulam jak ty ......zwlaszcza wieczorem wiec moze córeczka bedzie ? Hihi :-) Kciuki bede trzymac jutro :-)

Pati miłej nauki ...I nie jestes zadnym kujonem :-)
 
reklama
hehe Selenka kawał babki juz z Madziulki niech rosnie dalej zdrowiotko :DDD
jak tam Kochany Zdechlunku sie czujesz mam nadzieje ze zdrowko Ci sie naprawia ??:):*****
 
Witam wieczorkiem lejdis :-D:cool: Humorek mi się poprawił dzięki pewniej pani...
Jak będzie czytać .. zrozumie aluzje a jak nie to JEJ strata :blink::-p:-D:cool::cool2:
Dziękuje za podtrzymanie na duchu.

Dziękuje wam za miłe słowa. Chyba przebywanie z dzieckiem źle mnie nastroiło bo zatęskniłam za swoim :zawstydzona/y::-(
 
reklama
praca przygotowania do slubu jakos powoli leci do przodu oby tak dalej bo juz mam dosc dolkow
caly czas staram sie olewac to moja glupia szefowa ale cos slabo mi kierwa idze ehhhh
 
Do góry