reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kingus,co za bzdury ktos Ci powiedział z tym posiewem:szok: Przecież takiej próbki nikt nie oglada po pobraniu,bo by nic nie zobaczył.A laboratoria mikrobiologiczne pracują całodobowo,bo inaczej nie miałyby sensu.Taką pobraną próbkę "sieje się" (dlatego nazwa posiew) na pożywce i inkubuje w ciepełku,co 24/28/72 godz. oglada pod mikroskopem jakie bakterie wyrosły.
aha próbka na psiew moze polezec do 72 godzin. przynajmniej tak mi ginka mówiła, oczywiscie w specjalnej próbówce a pewnie w takiej masz:-)
Wiecie ja się nie znam pojechałam dziś i pobrali mi znowu. Nastawiam się, że pewni mam tą cholerną chlamydię skoro u M jest takie podejrzenie. Ale nic nie poddaje się, podleczę się i do roboty się zabieram....


ach i nie wytrzymalam ...hehhehe....z Andrzejem w prezenciku testowalismy hehehhe
Piękny prezent ;-);-);-);-);-)

A ja składam jutro papiery o prace...........pewnie znów nic z tego, ale nadzieja zawsze jest.........
Trzymam kciuki :tak::tak::tak:

Kinguś eehhhhh pierwsza wypłata!!! Trza to opić!!!!! Kochana kiedy pijemy?:laugh2:
Na pewno coś postawię ;-)




Agunia poroniłam w 9 tygodniu,i widzisz bez zabiegu a on ze lepiej 9 miesiecy poczekac,JAK JA JUZ CHCE:-(
Dziewczynki ja chyba sie naprawde przezuce na innego gina:kwasu foliowego nie brac,czekac 6-9 miesiecy?????????????kto to jest????????????
Ja poroniłam w 8 tc miałam zabieg i ginka pozwoliła strać się po 2 @ a kwas kazała cały czas brać.

kupiłam testy owulacyjne i ida do mnie juz 3tydz!wkurzyłam sie i postraszyłam gościa,że mu negatywa wystawię wiec powiedział,że jutro wyśle drugią paczke..
Stosowała któraś z dziewczyn takie testy?moja koleżanka za 2razem dzięki testom zaszła w ciąże,słyszałam,że sa skuteczne?
Ja mam pco i cały czas mi pozytywne wychodziły.

a teraz hit dnia własnie dostałam smsa od kumpeli bo była dzis u pani profesor obrone mam w czwartek na godzine 9 teraz to dopiero zaczynam sie bac prosze ładnie juz 3mac kciuki
Trzymam kciuki



Szafirek moja kochana przytulam Cię bardzo mocno, przykro mi...pomodlę się dziś za Was.
 
reklama
Do góry