reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mój lekarz nie odbiera. Zapomniałam na śmierć zrobić wczoraj zastrzyk z heparyny ,myślicie że mogło to zaszkodzić ?
Wczoraj gdzieś czytałam (też będę musiała brać heparynę w ciąży więc to u mnie taki temat na.czasie ) że jak jeden dzień się zapomni to nic się nie stanie. Niby ona 2 dni w organizmie zostaje, czy działa? Jakoś tak to było napisane. Takze myślę że spokojnie kochana
 
reklama
Dziewczyny ja z tymi cukrami to jestem po prostu głupia ... Nie ogarniam tego. Mam stwierdzona IO ale taka dość niewielka. Nie pilnuje diety z niskim IG. Ostatnio dietetyk kazała mi sprawdzać cukier na czczo i po 2 h. Na czczo miałam 75-85, natomiast po 2h 90-95, raz po obiedzie gdzie zjadłam frytki było 123. Dietetyk stwierdziła że w ogóle nie pilnuje diety, że te cukry złe i że mam się zmobilizować... Czy na prawdę to źle wygląda po tych 2h? Już na końcówce ciąży to nie gotuje nawet, jem to co jest w domu.
 
Dziewczyny ja z tymi cukrami to jestem po prostu głupia ... Nie ogarniam tego. Mam stwierdzona IO ale taka dość niewielka. Nie pilnuje diety z niskim IG. Ostatnio dietetyk kazała mi sprawdzać cukier na czczo i po 2 h. Na czczo miałam 75-85, natomiast po 2h 90-95, raz po obiedzie gdzie zjadłam frytki było 123. Dietetyk stwierdziła że w ogóle nie pilnuje diety, że te cukry złe i że mam się zmobilizować... Czy na prawdę to źle wygląda po tych 2h? Już na końcówce ciąży to nie gotuje nawet, jem to co jest w domu.

Wydaje mi się, że trochę przesadza, według mnie ładne są te wyniki
 
reklama
Wydaje mi się, że trochę przesadza, według mnie ładne są te wyniki
Dzięki , też tak to odebrałam bo te cukry mierzone byly po posiłkach na pewno nie z niskim IG...
Dlatego nie rozumiem tego zupełnie. Jeszcze napisała że mój synek jest duży bo nie pilnuje diety... Fakt, jest duży ale od pierwszego USG jest większy niż wynikało z OM. I tak mnie wpędziła w poczucie winy tydzień przed porodem :(
 
Do góry