reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A u chirurga bylas?
Robcie robcie.. ja teraz w ciazy lecze zęby bo stany zapalne dziąseł, a do tego clexan powoduje takie spore krwawienia. Choc leczenie w ciazy jest na NFZ to stresik tez jest
Byłam u chirurga, to była dla mnie masakra, może ten ząb był jakiś ciężki do wyrwania, nie wiem, ale chodziłam spuchnięta.
Właśnie robię sobie przegląd zębów. 👍
 
reklama
Lepiej zrób betę, bo od tych testów tylko zwariować można 😉✊

Jejku w szoku jestem, jak ja wyrywałam ósemkę to strasznie spuchłam i powiedziałam nigdy więcej 😱
Ale za to czeka mnie powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem 🤦 Wczoraj dodatkowo robiłam pantomogram zobaczymy co stomatolog powie.
Ja po pierwszej osemce, która była pod dziaslem i usuwałam ją kilka lat temu to bylam spuchnieta tydzień, nie mogłam nic jesc- po prostu masakra. Teraz się zmobilizowałam tylko i wyłącznie przez planowanie ciazy i chec wyeliminowania potencjalnych problemów, chociaż wiem, że nie da się przewidzieć wszystkiego 😀 jednak te zeby potrafią czasami dać w kość i lepiej unikać stanow zapalnych 🙂
 
Ja po pierwszej osemce, która była pod dziaslem i usuwałam ją kilka lat temu to bylam spuchnieta tydzień, nie mogłam nic jesc- po prostu masakra. Teraz się zmobilizowałam tylko i wyłącznie przez planowanie ciazy i chec wyeliminowania potencjalnych problemów, chociaż wiem, że nie da się przewidzieć wszystkiego 😀 jednak te zeby potrafią czasami dać w kość i lepiej unikać stanow zapalnych 🙂
Dokładnie tak. Ostatnio poszłam do stomatologa bo mi się ząb ułamał. Doktor zrobiła prześwietlenie okazało się że jest stan zapalny, dlatego zrobiłam pantomogram, żeby zobaczyć jak reszta zębów.
 
Jak uda mi się drugie dziecko zrobić i urodzic to oleje temat tych mutacji całkowicie.
Narazie karmię to biorę jakieś witaminy z metylowany kwasem foliowym, jak zaczniemy się starać o drugie to zaczne brać acard.
A w tej ciąży co byłaś brałaś acard i heparynę? Też mam te mutacje co ja hetero tak? Ja czym więcej czytam to stwierdzam że ginekolodzy dają przy nich tylko acard w ciąży a mój powiedział że na bank acard i heparyna od pozytywnego testu. Eh.
Dziewczyny, czy testy codziennie powinny ciemniec? Zestresowałam się bo z wczoraj i dziś testy identyczne
Zostaw te testy już 🙊🤣 jesteś w ciąży kochana 😁
Powinny ciemnieć, ale tak jak dziewczyny pisały wszystko zależy tez od tego ile wypijesz 😁
Ja zawsze kupuję 2 testy żeby mnie nie kusiło właśnie robienie tak często. Jeden robię w dniu miesiaczki i ten przeważnie wychodzi mi negatyw a drugi robię kilka dni po miesiączce. Teraz ze względu na leki, które bym od pozytywu musiała brać też bym musiała chyba zacząć szybciej robić. Choć nie wierzę że tydzień w ta czy w ta bez leków u mnie zrobiłby taka różnice skoro nigdy nie straciłam ciąży przed 11 tyg. Więc myślę że też się spinać jakoś nie będę.
Trzymam.kciuki za ciebie, mocno 😌
 
A w tej ciąży co byłaś brałaś acard i heparynę? Też mam te mutacje co ja hetero tak? Ja czym więcej czytam to stwierdzam że ginekolodzy dają przy nich tylko acard w ciąży a mój powiedział że na bank acard i heparyna od pozytywnego testu. Eh.

Zostaw te testy już 🙊🤣 jesteś w ciąży kochana 😁
Powinny ciemnieć, ale tak jak dziewczyny pisały wszystko zależy tez od tego ile wypijesz 😁
Ja zawsze kupuję 2 testy żeby mnie nie kusiło właśnie robienie tak często. Jeden robię w dniu miesiaczki i ten przeważnie wychodzi mi negatyw a drugi robię kilka dni po miesiączce. Teraz ze względu na leki, które bym od pozytywu musiała brać też bym musiała chyba zacząć szybciej robić. Choć nie wierzę że tydzień w ta czy w ta bez leków u mnie zrobiłby taka różnice skoro nigdy nie straciłam ciąży przed 11 tyg. Więc myślę że też się spinać jakoś nie będę.
Trzymam.kciuki za ciebie, mocno 😌
Tez wyszla mi mutacja hetero. Na acardzie i heparynie 0.2 nie udało się. Na 0.4 juz mam druga ciaze :)
 
Hej dziewczyny, dodaje aktualizacje naszej sytuacji. 14.12 miałam wizytę u mojej gin. Objawy ciążowe się uspokoiły, teraz mam tylko wahania nastroju, ostatnie USG wskazywało, że zarodek ma 1,23cm i był to 7t3d, teraz powinnam być w 11t3d, ale wg USG wyszedł nam po pomiarach głowy i brzucha 12t5d czyli ciąża tydzień starsza. We wtorek mam badania prenatalne, bo to w sumie ostatni gwizdek. Trochę się uspokoiłam i nabieram nadziei, że będzie dobrze, w sumie wkraczam w 2 trymestr. Zobaczymy co wyjdzie 21.12, bo już chciałabym powiedzieć rodzinie. Według mojej doktor być może spodziewamy się drugiej córki, ale ze znakiem zapytania, bo między nogami nic nie widziała dlatego może być babeczka. Na badaniu dzidziuś spał i gin nie budziła maleństwa, pierwszy raz słyszałam bicie serca a moje waliło jak oszalałe, bo tak się bałam, że już go nie usłyszę. Ogólnie, rączki i nóżki są na swoim miejscu, stópki są, ilość wód prawidłowa, a dzidzia ma 5,2cm. Z przęjęcia zapomniałam zapytać o tą torbiel na jajniku czy się nie powiększa, ale zapytam na genetycznym. Wrzucę Wam zdjęcie z usg z prośbą o trzymanie kciuków na tą żabkę. Ja trzymam za Was wszystkie, żeby końcówka tego i przyszły rok był dla każdej w końcu tym szczęśliwym.
Jak wizyta?
 
reklama
Do góry