reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hejka, przychodzę do Was się trochę wyżalić, bo mijają już ponad 3 tygodnie a wyników hispatologicznych nadal nie ma. A dzwonię już co drugi dzień, zależy mi na czasie bo chciałam badania genetyczne z bloczków parafinowych porobić. Ile czekałyście na swoje? I dalej chciałabym już dać mojej dziecinie odpocząć i godnie pochować. Ale coś czuję że ta cała durna papierologia jeszcze z miesiąc jak nie więcej potrwa. Zamiast ułatwić to niestety utrudniają, oto nasz kraj właśnie. Wszystkim nam współczuję, bo nie dość, że kobieta przechodzi traumę to sama musi walczyć z systemem.
Ja też jeszcze nie mam a zabieg miałam 18.11. Co do badań to my robimy niezależnie od szpitala.
Córcia już pochowana 😔 Czekamy jeszcze na wyniki mikromacierzy. A jakie badania będziesz robić? Z bloczków parafinowych chyba nie da się zrobić wszystkiego.
 
reklama
Dziewczyny, czy testy codziennie powinny ciemniec? Zestresowałam się bo z wczoraj i dziś testy identyczne
 

Załączniki

  • IMG_3935.jpg
    IMG_3935.jpg
    98,8 KB · Wyświetleń: 65
Nie rób więcej testów, to tylko sprawia większy stres.
😘
niestety to silniejsze ode mnie 😬 ale został mi już tylko jeden test wiec jutro go zrobie, pojde powtórzyć betę i koniec…
Na wizytę umówiłam się dopiero na 11.01.
Szkoda ze te ciąże po poronieniu już nie mogą być takie beztroskie
 
niestety to silniejsze ode mnie 😬 ale został mi już tylko jeden test wiec jutro go zrobie, pojde powtórzyć betę i koniec…
Na wizytę umówiłam się dopiero na 11.01.
Szkoda ze te ciąże po poronieniu już nie mogą być takie beztroskie
Natężenie kreski jest zmienne również w zależności od tego, ile piłaś wieczor wcześniej, jak masz rozcieńczony mocz itp. Ogolnie nie powinno się porównywać tego natężenia, bo nie jest to wyznacznik. Testy są pozytywne, sprawdź betę jeśli chcesz. Jesteś obstawiona lekami- musi się udać 🥰

Ja właśnie wyrwałam ósemkę i jestem mega szczęśliwa, bo bardzo się tego bałam, a to był mój plan przed kolejna ciaza. Tak się rozochocilam, że może jeszcze drugą wyrwę 😀
 
Natężenie kreski jest zmienne również w zależności od tego, ile piłaś wieczor wcześniej, jak masz rozcieńczony mocz itp. Ogolnie nie powinno się porównywać tego natężenia, bo nie jest to wyznacznik. Testy są pozytywne, sprawdź betę jeśli chcesz. Jesteś obstawiona lekami- musi się udać 🥰

Ja właśnie wyrwałam ósemkę i jestem mega szczęśliwa, bo bardzo się tego bałam, a to był mój plan przed kolejna ciaza. Tak się rozochocilam, że może jeszcze drugą wyrwę 😀
wyrywaj szybciutko! Ja tka zrobiłam i jestem mega sobie wdzięczna za to
 
Dziewczyny, czy testy codziennie powinny ciemniec? Zestresowałam się bo z wczoraj i dziś testy identyczne
Lepiej zrób betę, bo od tych testów tylko zwariować można 😉✊
Natężenie kreski jest zmienne również w zależności od tego, ile piłaś wieczor wcześniej, jak masz rozcieńczony mocz itp. Ogolnie nie powinno się porównywać tego natężenia, bo nie jest to wyznacznik. Testy są pozytywne, sprawdź betę jeśli chcesz. Jesteś obstawiona lekami- musi się udać 🥰

Ja właśnie wyrwałam ósemkę i jestem mega szczęśliwa, bo bardzo się tego bałam, a to był mój plan przed kolejna ciaza. Tak się rozochocilam, że może jeszcze drugą wyrwę 😀
Jejku w szoku jestem, jak ja wyrywałam ósemkę to strasznie spuchłam i powiedziałam nigdy więcej 😱
Ale za to czeka mnie powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem 🤦 Wczoraj dodatkowo robiłam pantomogram zobaczymy co stomatolog powie.
 
reklama
Lepiej zrób betę, bo od tych testów tylko zwariować można 😉✊

Jejku w szoku jestem, jak ja wyrywałam ósemkę to strasznie spuchłam i powiedziałam nigdy więcej 😱
Ale za to czeka mnie powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem 🤦 Wczoraj dodatkowo robiłam pantomogram zobaczymy co stomatolog powie.
A u chirurga bylas?
Robcie robcie.. ja teraz w ciazy lecze zęby bo stany zapalne dziąseł, a do tego clexan powoduje takie spore krwawienia. Choc leczenie w ciazy jest na NFZ to stresik tez jest
 
Do góry